Jump to content

Serwerownia vs Sieć serwerów

MAMA
 Share

Recommended Posts

Zauważyłem że wiele graczy myli pojęcia serwerowni a sieci serwerów :)
z pomocą Moją i pewnych stron postaram Wam się przybliżyć pojęcia

Serwerownia

Sieć Serwerów - www.1shot2kill.pl

Teoria (w skrócie)

Serwerownia - Wydzielone pomieszczenie pracy komputerów pełniących role serwerów.

Sieć Serwerów - strona/forum internetowe o danej tematyce gier (np Counter Strike , Minecraft)

Praktyka

Serwerownia - 
image.png.69df385167adb7e405b2dc8c2108cf5e.png
_______________________________________________________________________________________________________________
Sieć Serwerów -
5957b28e12453_sieserwerw.jpg.f78bb7d02d05be3bce6860d52bef82d2.jpg

Korzystałem z: wikipedia.pl

Edited by MAMA

Sieć Serwerów - strona/forum internetowe o danej tematyce (np Counter Strike)
Fajnie ale troszke bym to zmieniła,
Po pierwsze forum internetowe nie będzie siecią serwerów, jeżeli nie będzie powiązane z jakimiś serwerami. Po drugie określenie "o danej tematyce np CS" też nie jest do końca poprawne. Forum o tematyce warzyw nie będzie siecią serwerów. Jeżeli już piszesz poradnik, precyzuj, że na myśli masz forum związane bezpośrednio z csem, do którego przynależą jakieś serwerki :>

Czepianie się słówek. Ludzie mówią serwerownia bo tak jest szybciej. Wiem, że i tak większość różnicy nie zna ale też większość nagle nie zmieni przyzwyczajenia i nie będzie mówić: "EJ GRASZ NA TEJ SIECI SERWERÓW 1SHOT2KILL?" Nie będą tak mówić, już prędzej powiedzą serwerownia. Nie mniej jednak temat dla niektórych przydatny.

21 minut temu, TeTe-_- napisał:

Czepianie się słówek. Ludzie mówią serwerownia bo tak jest szybciej. Wiem, że i tak większość różnicy nie zna ale też większość nagle nie zmieni przyzwyczajenia i nie będzie mówić: "EJ GRASZ NA TEJ SIECI SERWERÓW 1SHOT2KILL?" Nie będą tak mówić, już prędzej powiedzą serwerownia. Nie mniej jednak temat dla niektórych przydatny.

Nie jest to czepianie się  :) jest to "poradnik" z humorem.
Kto będzie chciał to wyciągnie z tego jakąś "naukę" a inny zrozumie dosłowny przekaz tematu panie poważny :D

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.