Jump to content

Diablo III: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition.

Kubanczyq
 Share

Recommended Posts

Są tu jacyś gracze Diablo III? Kim wam się najlepiej grało i kim skończyliście grę? Ja osobiście wczoraj skończyłem Krzyżowcem na poziomie 60, poziom trudności - wysoki, tryb normalny. Gdy wyboostuje sobie Krzyżowca, to zacznę grać Mniszką na hardkorze (osiągnięcia muszą się zgadzać :v). Co myślicie na temat nowej klasy jaką jest Nekromanta? Graliście nim? Jakie są wasze wrażenia?

Także ukończyłem krzyżowcem.

Gra bardzo przyjemna na odprężenie i wyrzucenia frustracji. Bo przecież nie w każdej grze się człowiek wpieprza sam między hordę wrogów i wybija jak gdyby nigdy nic. Dużo osób widziałem, że krytykuje diablo, ja osobiście podszedłem do gry jak do odprężającej sieki i nie zwiodłem się w tej kwestii, a i fabuła nie była taka zła, choć widziałem dużo lepsze i bardziej wciągające.

Nie pamiętam na jakim poziomie ukończyłem co prawda, ale potem bodajże zacząłem grać jakimś takim magiem, ale w między czasie grę sprzedałem na rzecz NFS MW i GOD OD WAR III

• Support Admin

Ja łupałem szamanem, barbarzyńcą, krzyżowcem i czarownikiem... Najwięcej czasu spędziłem na 1 i 4 postaci... przeszedłem wielokrotnie, a zwykle na Udręce I robiłem kampanię... Jednak i tak najlepsze nagrody są na U13, chociaż tam, to tylko magiem byłem w stanie ładnie i sprawnie latać...

Nie ma to jak nieustanna mordownia, świetny tytuł na relaks, czasami można się i na wyzwania rzucić :D

Właśnie czekam na nowy sezon, może znowu zacznę bardziej regularnie grać :D 

25 minut temu, Zimny napisał:

Także ukończyłem krzyżowcem.

Gra bardzo przyjemna na odprężenie i wyrzucenia frustracji. Bo przecież nie w każdej grze się człowiek wpieprza sam między hordę wrogów i wybija jak gdyby nigdy nic. Dużo osób widziałem, że krytykuje diablo, ja osobiście podszedłem do gry jak do odprężającej sieki i nie zwiodłem się w tej kwestii, a i fabuła nie była taka zła, choć widziałem dużo lepsze i bardziej wciągające.

Nie pamiętam na jakim poziomie ukończyłem co prawda, ale potem bodajże zacząłem grać jakimś takim magiem, ale w między czasie grę sprzedałem na rzecz NFS MW i GOD OD WAR III

Na jakim poziomie skończyłeś Krzyżowcem?

10 minut temu, pat0 napisał:

Najlepiej misie grało szamanem :D strasznie silny jest :D 1 raz skończyłem mniszką, potem właśnie szamanem, czarodziejką i barbarzyńcą. Uwielbiam Diablo 3 <3 

Jak Ci się grało Mniszką? Jakieś ciekawe specjalności?

11 minut temu, Roni napisał:

Ja łupałem szamanem, barbarzyńcą, krzyżowcem i czarownikiem... Najwięcej czasu spędziłem na 1 i 4 postaci... przeszedłem wielokrotnie, a zwykle na Udręce I robiłem kampanię... Jednak i tak najlepsze nagrody są na U13, chociaż tam, to tylko magiem byłem w stanie ładnie i sprawnie latać...

Nie ma to jak nieustanna mordownia, świetny tytuł na relaks, czasami można się i na wyzwania rzucić :D

Właśnie czekam na nowy sezon, może znowu zacznę bardziej regularnie grać :D 

Dobrze Ci się grało barbą? W II to zazwyczaj ładowało się w siłe i życie, a gdy przyszło co do czego, to padał szybciej niż się leczył.

Możecie też dodać zdjęcia swoich postaci.

Mniszkę robi się na taunta. W każdym razie ja tak ją zrobiłem i wtedy to było najlepsze dla niej :D Jest bardzo silna. Ma tam na podstawowej umiejętności teleport z atakiem potem przyciagasz wrogów i ich wybuchasz :D dynamicznie się nią gra no i moim zdaniem najładniejsza postać

A no i pod pioruny ją robiłem :) polecam

Edited by pat0

21 minut temu, Asthamanti. napisał:

Dobrze Ci się grało barbą? W II to zazwyczaj ładowało się w siłe i życie, a gdy przyszło co do czego, to padał szybciej niż się leczył.

Z ch***m się na rozum się zamieniłeśXD, barb w 2 pod frenzy był najlepszy :x

Teraz, P00L napisał:

Z ch***m się na rozum się zamieniłeśXD, barb w 2 pod frenzy był najlepszy :x

Szał bitewny zżera w pizdu many o ile pamiętam, dobre jak masz wykradanie i regeneracje w itkach, bez tego ani rusz.

30 minut temu, pat0 napisał:

Mniszkę robi się na taunta. W każdym razie ja tak ją zrobiłem i wtedy to było najlepsze dla niej :D Jest bardzo silna. Ma tam na podstawowej umiejętności teleport z atakiem potem przyciagasz wrogów i ich wybuchasz :D dynamicznie się nią gra no i moim zdaniem najładniejsza postać

A no i pod pioruny ją robiłem :) polecam

Jeszcze żeńska klasa Krzyżowca jest ładna >.<

Jak zagram to dam ci znać, ale zapewne będe robił tak samo pod pioruny.

Jeszcze żeńska klasa Krzyżowca jest ładna >.<

Ja w takich HELGACH nie gustuje xd nie podobała mi się :P próbowałem grać krzyżowcem i na początek jest zdecydowanie za silny w porównaniu do innych klas. Bardzo silny midrange 

Czy faktycznie taki silny... Na 5 akcie przy zbieraniu run miałem problem z pierwszym strażnikiem, i tak samo było z Urzaelem, Adrią i Maltaelem, jedyne postacie do których musiałem potować i chodzić pod studnie leczące.

Grałem czarodziejem, łowcą demonów, krzyżowcem z czego najlepiej mi poszło krzyżowcem. U13 robię sobie spokojnie i głębokie szczeliny na 60+. Nekromantą nie grałem bo nie chce mi się 15 euro na jedną klasę wydawać :v

31 minut temu, TeTe-_- napisał:

Nekromantą nie grałem bo nie chce mi się 15 euro na jedną klasę wydawać :v

Wczoraj na twitchu rozdawali klucze do nekrusa, pisałem o tym na SB. >.< Zresztą na sezonie będzie można nim grać, więc będzie niezłe boostowanie. Ciekawe czy będzie miał coś w podobiu na wskrzeszanie zwłok jak w II, muszę to sprawdzić, jak tylko sezon wejdzie, to będę katował cały dzień go.

37 minut temu, Asthamanti. napisał:

Wczoraj na twitchu rozdawali klucze do nekrusa, pisałem o tym na SB. >.< Zresztą na sezonie będzie można nim grać, więc będzie niezłe boostowanie. Ciekawe czy będzie miał coś w podobiu na wskrzeszanie zwłok jak w II, muszę to sprawdzić, jak tylko sezon wejdzie, to będę katował cały dzień go.

Nekromanta głównie opiera się na wskrzeszaniu martwiaków :v

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.