Jump to content

[Prace ukończone wcześniej] Teodorek-uwaga spoilery

Frizuu
 Share

Recommended Posts

Tu będę wstawiał pracę które ukończyłem przed terminem. :D 

Lekko dokończę, ale wzór już mam.

Ciekawostki o nickach

2.07.2017r.

image.png.820279a5f423c42586f09324ec218241.png

Witam w kolejnym artykule "Ciekawostki o nickach".

Dzisiaj mamy ciekawe nicki, które pokazują kreatywność ich twórców.

Conte 

Przyszykujcie się na długą opowieść  

Tutaj od zawsze miałem nick Conte. Grałem sobie kiedyś na nieistniejącym już serwerze i była tam niezła akcja. Otóż zazwyczaj grałem całkiem nieźle, ale tego dnia nic mi nie szło, co gracze również i zauważyli. W jednej rundzie, nagle jakiś przypływ mocy przybył i zostając sam na 11 ugrałem rundę wybijając ich wszystkich. Sporo osób wtedy na czacie zaczęło pisać zaje***a kontra! etc. Postanowiłem zmienić stary nick, bo kojarzył mi się on ze starą siecią serwerów z której odszedłem. Jako że na serwerze grała już jedna dziewczyna z nickiem bodajże " Contr`a. ", to ja stwierdziłem, że wezmę sobie podobne, lecz bardziej męskie. Contre brzmiało głupio, więc wybrałem Conte.

Vesio

Zaczęło się że grałem kiedyś pod nickiem "Zbigniew stonoga" pod którym puszczałem bindy chyba wiadomo kogo. Później gdy przeniosłem się na te forum przestałem ale wciąż pozostałem na tym nicku. Później mi się znudził to zmieniłem na Lollyne, które wyszło z generatora nicków gdzie w większości zakładek wpisałem "lol" a gdy również ten nick mi sie znudził to zmieniłem na Vesio ze względu na Vessemira z wiedźmina którego uwielbiam  i tak zostało.

Blladeerek

No to historia mojego nicku jest następująca... Kupiłem sobie Cs Go no i nie miałem pomysłu na nick i chciałem przypomnieć sobie jaki nick miał mój kuzyn (tak wiem zakoszenie xD) On miał nick Abader ale myślałem, że Blladeerek i tak zostało.

Chamberkill

Cham jestem chamem ,beer prawie jak piwo,kill wiadomka lubie zabijac =D

Lelouch

Pewnego dnia wbiłem do mojego ziomka na chate, oglądał on Code Geass i tam podłapałem imię C.C, więc postanowiłem użyć go w cs'ie.

Później napisał do mnie Futuba, że on grał kiedyś na tym nicku i używał go na forum XD.

Wtedy on mi powiedział, żebym wziął sobie Lelouch i tak już zostało do dziś.

First

No cześć, fajnie ,że ktoś zbiera informacje na taki temat aczkolwiek długa historia to nie będzie ani nawet fascynująca.

Gram w cs 1.6 już 6 lat, jestem dobry w  tą grę, grałem na bardzo wielu różnych serwerach, czy to diablo,cod,ffa,bf2 i wiele innych podobnych, zazwyczaj po tygodniu dwóch gry na danym serwerze byłem już w topce a później w 1 pierwszej trójce, więc tak sobie myślę dlaczego by tu nie nazwać się "1." 

Oto historia mojego nicku.

pat0

Udawałem dziewczyne na serwerze, na którym bardzo długo grałem. Nick: [Szukam chlopaka] Ania :* Potem stwierdzilem, że wolę imię Ola, więc grałem własnie na takim nicku. Jak kumple rozkminili, że to ja to powiedzieli, że bardziej jestem pat0la :* 

No a na samym końcu po prostu to skróciłem na pat0.

SUPERBOHATERKA

Wszyscy myślą zapewne, że mój nick został zaczerpnięty z utworu Czadomena. Otóż nie, wziął się stąd :

piosenkę usłyszałam w klubie, tak mi się wbiła w pamięć, że jak wróciłam do domu to, patrząc na laptopa, stwiedziłam, że to będzie mój nowy nick ;d

Więc na tyle z "Ciekawostek o nickach".

Do następnego tygodnia!

Pozdrawiam !!!

Teodorek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edited by TeodorekXD

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.