Jump to content

Ponad 1k minut w jednym dniu? To możliwe.

LemoN
 Share

Recommended Posts

8 minut temu, don Erwin napisał:

Wyczyn wyczynem, ale to jest uzaleznienie. Jak dasz mu bana to zobaczysz co sie dziać będzie. 

Jeśli nawiązujesz do bonusa to nie masz racji. To inny typ człowieka niż się może wydawać :) 

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
8 minut temu, kuchy napisał:

Jeśli nawiązujesz do bonusa to nie masz racji. To inny typ człowieka niż się może wydawać :) 

Skoro tak to bardzo dobrze, tak tylko przypuszczalem. hutsz

Dla mnie nawet wynik powyżej 8H w jednym dniu podpada już pod uzależnienie. Ja bym tyle czasu grając non-stop nie wytrzymał. Podziwiam i jednocześnie współczuję, bo nie chcę tutaj kogokolwiek urazić, ale spędzanie tyle czasu przed ekranem monitora grając w gry nie jest normalne. Grać się powinno przede wszystkim dla odstresowania się i relaksu, a nie żeby "wbić nowy lvl", czy pobić jakiś rekord. Szkoda na to zdrowia ;)  

7 minut temu, Conte napisał:

Dla mnie nawet wynik powyżej 8H w jednym dniu podpada już pod uzależnienie. Ja bym tyle czasu grając non-stop nie wytrzymał. Podziwiam i jednocześnie współczuję, bo nie chcę tutaj kogokolwiek urazić, ale spędzanie tyle czasu przed ekranem monitora grając w gry nie jest normalne. Grać się powinno przede wszystkim dla odstresowania się i relaksu, a nie żeby "wbić nowy lvl", czy pobić jakiś rekord. Szkoda na to zdrowia ;)  

Szkoda że tak mam. "wbić nowy lvl czy pobic jakis rekord"

chyba czas na odwyk

Edited by Lol3K

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
2 godziny temu, Mte napisał:

To kolega, którego czas na screenie podał Lemon, wymagania do wzięcia udziału w konkursie u nas na DD2 zrobiłby w tydzień, a konkurs trwa 2 miesiące :D

Gracze CODów neistety lekko odbiegają skillem od graczy z classiców (dd2 itd.) wszysto przez wiadomo jak na codzie np. 1/1 z kosy i po dwóch dniach by się wkurzył i wyszedł :)

34 minuty temu, TeodorekXD napisał:

@YouStee Gram ok. 4/9 h. Zdarzyło się, że grałem od godziny 5 do godziny 24. 

Później spać nie mogłem. ?

Jak kiedyś grałem w wot'a (world of tanks) miałem streamy na twichu to oglądało około 10 osób. Grałem tak samo jak ten pan około 10-13h choć jak bym grał te 16 to na pewno bym miał szlaban na kompa :-;

Edited by YouStee

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.