Jump to content

Tuck
 Share

Recommended Posts

Witajcie, ponieważ skarga jest zarazem moim pierwszym postem :)

Nick gracza/admina:

BeeNoo, Snix

Czas zdarzenia:

ok. 18:20 dnia 27.06.2017r.

Ip i steam id gracza/administratora:

BeeNoo: STEAM_1:0:287946835, Snix: STEAM_1:0:1793455392

Opis sytuacji:

Standardowa sytuacja wywołująca negatywne emocje. BeeNoo schował się w tunelu, kupił antidotum i wtedy na jego nieszczęście udało mi się go zarazić. Na tym w zasadzie mogłoby się skończyć, jednak popłynęły wulgaryzmy - same w sobie mi nie przeszkadzają, jednak "zaraził mnie ten je***y Tuck" (na co odpisałem na podobnym poziomie: "sam jesteś kurwa je***y" - mea culpa); "kurwo Tobie to już nie pozwole tutaj grać, będziesz jechany zawsze" i wtedy włączył się Snix, zapytał o co chodzi na co dostał odpowiedź że "Ten je***y Tuck mnie zaraził kurwa głupia". Zaczął coś mówić, w podobnym tonie do poprzednika, jednak chyba odrobinę "lżejszym", na co napisałem: "drugi głupi go broni, za to, że go zaraziłem" - czyli już trochę milej niż poprzednio, jednak Snix uraczył mnie swoim "Tuck jesteś tu kurwa nowy więc łaskawie zamknij morde". Po tych słowach dalsza gra owocowała w kolejne bluzgi i wulgaryzmy w moim kierunku, niektóre mniej lub bardziej obraźliwe, Snix był w niej również obecny ale znacznie mniej aktywny od BeeNoo.

Dowód (demko/ss): Rozmowa przez komunikator głosowy, także jedynym dowodem mogą być świadkowie.

Kilka słów ode mnie:

Jestem normalnym graczem i już zasadniczo kilka słownych potyczek na tym serwerze stoczyłem - wszystkie jednak zachowywały jakiś poziom, nawet jeśli to faktycznie ja robiłem coś źle admini potrafili w miarę kulturalnie sprawę wyjaśnić -  np. gdy z niewiedzy - do póki nie dostałem informacji - kampiłem sniperem. Po tej rozmowie obiecałem napisać skarge, na co usłyszałem "ale kurwa zawzięty".

Kompletnie nie przeszkadza mi, jeśli BeeNoo miałby ochotę utrudniać czy uprzykrzać mi grę - nie ta obietnica jest przedmiotem skargi, ponieważ lubię być po równo w TT i w CT, więc szczególnie mnie to nie rusza. Nawet cieszyłem się, ponieważ obiecał wchodzić zawsze do moich kamp, a przecież nie po w nich siedzę, żeby strzelać w swoje miny :).

Chamstwa nie znoszę a chociaż sam jestem nerwowy i często używam wulgaryzmów, ta rozmowa przekroczyła wszelkie granice mojej tolerancji. Jako dowód w sprawie co do prawdziwości moich słów - nie zależy mi na banie dla użytkowników, napisałem skarge po to by publicznie pokazać ich chamstwo (a nuż kiedyś będzie tutaj któregoś z nich podanie?) i pokazać, że nie mam zamiaru dawać się obrażać - szczególnie, że po głosach wydają się być znacznie młodsi ode mnie. Fakt, że jestem nowy na akurat tym serwerze nie powinien mieć wpływu na zachowanie w stosunku do mnie.

Pozdrawiam wszystkich, którzy przebrnęli przez ten tekst.

Zachęcam do zostawienia swojego komentarza! :)

Tuckan :)

Edited by Tuck

Jeżeli znowu pojawi się taka sytuacja, pisz szybkie info na gg a ja sobie wbije na ns i posłucham. Bez dowodów niestety za dużo nie mogę, ale będę o tym pamiętał w razie podania na admina.

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.