Jump to content

Podanie przez Gabrysiee :)

Gabrysia
 Share

Recommended Posts

1. Nick w grze: Gablycha
2. Wiek: 16 za 3 miesiące (02.09.2001)
3. Link do GT:
https://www.gametracker.com/player/Gablycha/91.224.117.107:27015/
4. STEAM / NON STEAM (link do steamcommunity): Non Steam :(
5. Doświadczenie adminowskie na serwerach Base Builder: Doświadczenie jest. Potrafię zbudować HS, Darka , Kibel, Surfa, BH i troszkę inne kampy ale zawsze może mnie poduczyć SayIT. Komendy jakie powinnam znac to są proste ./menu ./a (jeżeli istnieję)
6. Staż na serwerze: 3 Dni tygodnia nie ma, ale 12 h. Coż zawsze można odrzucić ja to poprawię :)
7. Znajomość AMXX(1-10): 5-6/10. Znam dużo komend typu ban kick vote i te inne potrafię robić ssy, ale na tym serverze nie są potrzebne, banować na sid jeżeli flagi będę mieć większe i na ip sprawdzać ip i steamid.
8. Jakie kampy potrafisz zbudować?: Tak jak wcześniej pisałam. Kibel, Hs, Dark,Surf, BH i zmodyfikowane kampy typu dark na 3 z surfem.
9. Mikrofon (Tak/Nie): Tak posiadam.
10. Dlaczego ty: Dlaczego ja ? Hmm zastanówmy się, ponieważ nie zawszę jest admin, a dużo osób bluźni, potrzebuję pomocy, niszczy swojemu bierniemu kampę, nadużywa mikrofon ( Szczególność to dzieci) Dlatego ja chciałabym bardzo, bo jestem aktywna i uczestniczę w takich rzeczach jak mi niszczą kampę, ludzie skracają z innej kampy do mojej lub do innych. Czasem potrafię wyrwać słowo i zwyzywać ale tylko z powodu bycia arogancką osobą i bardzo wrażliwą na obraźliwe i naganne słowa wysłane do mojej osoby. Więc chciałabym bardzo prosić o przymknięcie oka na to co robię i się zachowuję, poprawiam się już i nie będzie takich zachowań u mnie. :)
11. Kontakt: PV na forum, TS3 , gg mogę założyć :)

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.