Jump to content

Skarga nie wiem na kogo

Zjarany Damian <3
 Share

Recommended Posts

Twój Nick:Zjarany Damian<3

Nick gracza/admina na którego jest skarga/pochwała:Roni

treść: Dostalem bana bez powodu na tydzien kulture mialem osobista uwazam nikogo nie wyzywalem ani nic a tu jeb ban na tydzien gosciu wszedl tylko na serwer walnal mi bana i poszedl wiem to od innych graczy i nikt sie na mnie nie skarzyl jak gralem ani nic mam swiadkow na to ale nie wiem czy ktos sie wypowie a niedlugo jade do Holandii i wiem ze nie pogram dlugo , powiedzialem zeby dal mi bana za kulture jak chce bo cos o niej wspomnial ale nie mowil tego do mnie na pewno a powiedzialem zeby dal mi bana bo mialem jjuz isc a tu na tydzien za nic .. Prosze o UB nic wiecej .

Edited by Zjarany Damian <3

Osobiście byłem świadkiem tego zdarzenia i również uważam że nie zasłuzył bana na dłuszego niż max 3 h.

Kultury Damian to może i takiej super nie było ale na pewno nie mówił nic za co by się należał ban na tydzień.

A propo teksty o wkładaniu jaj w imadło też nie leżą na jakimś super poziomie :)

Mogę potwierdzic jedynie że gracz w/w nikogo nie obrażał tylko dobrze się bawił i rozmawiał z innymi uczestnikami gry.

Pozdro

• Support Admin

Już dawno w przeciągu kilku minut nie słyszałem tyle "k...w" i innych bluzgów. Na zwrócenie uwagi jeszcze próba szydery w moją stronę... "Daj mi bana, bo i tak spadam". No to trzymaj swojego bana. Przynajmniej konsekwencje swojego zachowania poczujesz.

Nie nazwałbym dobrą zabawą rzucania wszem i wobec bluzgami, które ani chwały nie przynoszą, ani o kulturze osobistej nie świadczą.

Tekst o <<wkładaniu jaj w imadło dla "rozerwania się">> jest o wiele lepszą alternatywą niż to, co Wy odwalaliście w tym czasie, bo dokładnie sobie słuchałem z perspektywy specta większość mapy.

Mógłbym użyć wielu innych porównań, bo wyobraźnię mam dobrze rozwiniętą, żeby tylko dotarło do Waszych mózgów, że serwer to nie spotkanie dresów pod aresztem, tylko miejsce, gdzie grają różne osoby, w tym dzieciaki. @Sadol przynajmniej coś zapamiętałeś.

Jak mnie najdzie, to mu skrócę bana do 3 dni,  chyba, że zrobi to @Zimny

Sprawę zamykam, więcej tłumaczyć nie ma sensu, bo i tak dowodów stricte nie macie (HLTV nie nagrywa dźwięku).

• Support Admin
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.