Jump to content

X3R3V1

X3R3V1
 Share

Recommended Posts

Siemka.
Wiele osób na pewno mnie zna, lecz dla tych którzy są dla mnie nowi przedstawię się.
Michał, lat 19, mieszkam niedaleko Częstochowy, w tej samej miejscowości co właściciel Krystek, a nawet w tym samym domu ( młodszy braciszek ^^). Ukończyłem jedno z najlepszych liceów w okolicy, będąc na profilu matematyczno-geograficznym. Z zainteresowań to nie wątpliwie komputer, gram w piłkę nożną jako bramkarz w pobliskim klubie, grywałem w siatkówkę w szkole, ale że u nas na wsi nie ma mody na siatkówkę dlatego skończyłem karierę. Jako sport uważam również szachy, więc dodam że to też jest jedno z moich ulubionych hobby :D

Mimo iż mnie długo nie było, pare tylko utrzymywało ze mną kontakt lecz i tak jest to miłe dla mnie ( Samiec- dla Ciebie największe podziękowanie. Pamiętałeś żeby mnie dodać do grupy śmieszków na  fb, czasami też do mnie pisałeś tak o, co przypominało mi o wspaniałym klimacie który tu razem wszyscy tworzyliśmy przez ten czas.)Postanowiłem wrócić gdyż brakuje mi jednak ludzi których tu poznałem, z którymi przesiedziałem godziny na tsie oraz na sb. Wracam głównie jako grafik, gdyż tym chciałbym się zajmować na tej sieci. Na serwerach raczej mnie nie zobaczycie gryż gram w cs:go, i nie szybko zamierzam wracać na 1.6.

Osoby chętne do wspólnej gry, mogą spokojnie zapraszać do gry w:
- Lola ( s2, głownie adc)
- CS:GO ( Goldzik 1, ale ostatnimi czasy latam od g3 do s5 więc .... )
- chivalry medieval warfare
- Choćby zwykłe szachy, pan czy makao na Kurniku.

Pozdrawiam i do usłyszenia :)

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Witaj Michale, udało Ci się widze temat napisać i bardzo dobrze!

Dzięki za miłe słowa! Jak grasz w GO to pamiętaj o naszych serwerach :D! 

9 godzin temu, X3R3V1 napisał:

Jako sport uważam również szachy, więc dodam że to też jest jedno z moich ulubionych hobby :D

No to jakaś wspólna partyjka? ^^

Siemka :)

Edited by don Kuba

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.