Jump to content

Polska odpada z ME U-21.


LemoN
 Share

Recommended Posts

Polska po bardzo słabym turnieju odpada w fazie grupowej ME U-21. Podopieczni Marcina Dorny zdobyli w grupie tylko jeden punkt remisując ze Szwecją 2-2. Mecze ze Słowacją oraz Anglią skończyły się porażką, kolejno 1:2, 0:3.

 

Tekstów jacy to Polacy są niesamowici i jak rozjebią cały ten turniej było mnóstwo. W moim przekonaniu zawodników w młodzieżówce mamy przeciętnych. Nie oszukujmy się, większość piłkarzy gra w Ekstraklasie. Jak My mamy wygrać z Anglią, która mimo braku swoich największych gwiazd, wychodzi na mecz zawodnikami w większości z PL czy Championship? Zawodnikami którzy już stanowią o sile dobrych drużyn w Anglii? Różnica klas była kolosalna. Było to widać w technice, sile, dosłownie we wszystkim. Mamy kilku zawodników których było stać na pociągnięcie jakieś akcji, no ale to wszystko. Życzę powodzenia chłopakom w przyszłości, bo to że nie osiągnęli sukcesu w U-21 nie oznacza że nie osiągną Go w dorosłej reprezentacji!

Link to comment
Share on other sites

Nie oszukujmy sie , Polacy zagrali turniej bardzo słabo niż każdy oczekiwał, brakuje im jeszcze ogrania ( popatrzcie na Anglików kilku już występuje w BPL ) oraz zgrania. Dużo jeszcze przed nimi.

 

Taka ciekawostka : Bramkarz naszych rodaków występuje w 1 lidze extraklasie. To o czym my mamy gadac....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.