Jump to content

Dopadli mnie kłusownicy :'(

@@@@@
 Share

Recommended Posts

Nadszedł dzień w którym kłusownicy dopadli biedna małpkę :( . A tak na poważnie chciałbym się pożegnać z Wami wszystkimi od dłuższego czasu jestem cały czas na urlopie jak nie internet z drewna to brak czasu na grę i jeszcze teraz zepsuty komputer... Przez okres wakacji miałbym jeszcze mniej czasu za tydzień idę do pracy do tego robię prafffko i w końcu znalazłem drugą połówkę  <3 ( tak małpy też się zakochują xdd ) :P

A więc jeszcze kilka słów na koniec... Nigdy nie byłem na lepszej sieci jak ta tak miłej i przyjaznej atmosfery  nie znajdę nigdzie indziej więc jak kiedyś będę miał wrócić to tylko tutaj ;). Teraz pozwolę sobie pozdrowić kilka osób :P

A więc zacznę od @K1cker pilnuj tam tych botków na DD2 bo się zgubią bez Ciebie :D A i jeszcze jedno potrenuj refleks bo za wolny jesteś z tej awp biłem Cię cały czas xd      

@zjc gorszego bota niż Ty chyba nie będzie iksde ale nikt nie potrafił mnie tak rozśmieszyć i zarazem wkurwic :D

@Vixo wciąż nie mogę uwierzyć że nie zostałeś jeszcze missterem świata <3

@Krystek sieć kozak oby tak dalej  trzymam kciuki ;) 

3majcie się wszyscy i do następnego bajo :*

Ps proszę o zabranie rang bo na tel dużo pisania :)

Tak myślałem że to nastąpi bo coraz mniej Cie było a tu jakieś problemy... SZKODA. Bo dobry z Ciebie chłop, admin oraz śmieszek. 

Dzięki za dobrą wykonywaną prace na serwerze. Mam nadzieje że kiedyś jeszcze wrócisz!

Powodzenia z kobietą abyś był szczęśliwy, no i zdaj te prawko aby mnie odwiedzić! 

Trzymaj się i powodzenia ziom!

Malpeczko ale na nalesnika to chyba zajrzysz jak zdasz to praffffffko? ;)

Szkoda,ze odchodziszodchodzisz, bo takiego smieszka jak Ty to ciezko spotkac(nie licząc @zjc xD). 

Trzymaj sie tam zdaj to prawko no i oczywiscie w milosci szczescia ;d pilnuj swojej małpeczki xD :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.