Jump to content

[Rozwiązany] SVIP

PicusGlancusPizdeczka
 Share

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 minutę temu, xartE napisał:

Zgłaszałem to ponad miesiąc temu kochanej Amci, ale fakt jest taki, że ona nie potrafi nic co jest związane z konfiguracją serwera od strony FTP. 

O jesus ... czlowieku ona sie uczy , nie kazdy jest tak madry jak ty ze to umie od razu zrobic ... ogarnij sie i te glupie komentarze wstrzymaj dla sb :P

Dnia 26.10.2016 o 17:04, PicusGlancusPizdeczka napisał:

Witam, chciałbym zgłosić iż w przywilejach pisze że SVIP nie losuje śmieci ani 1 hp w ruletce, niestety tak się stało. 3 razy wypadło mi 1 hp a raz padłem. 

Proszę o naprawę.

W ten weekend serwer JB zostanie praktycznie zrobiony od 0. Będzie oczywiście wiele starych bajerów co są obecnie, ale będą też nowe. Dodatkowo wyeliminujemy wszelkie braki i błędy jak te które wymieniłeś oraz postawimy go na lepszych binarkach dzięki czemu nie będzie się przeciążał i crashował. :)

2 godziny temu, xartE napisał:

Zgłaszałem to ponad miesiąc temu kochanej Amci, ale fakt jest taki, że ona nie potrafi nic co jest związane z konfiguracją serwera od strony FTP. 

Dobra dobra, takie info zostaw dla siebie proszę, to już nasza sprawa co ona potrafi a co nie, zachowujesz się jak taki polaczek - to źle, tamto źle, na siłę wszystko źle. Każdy gdzieś zaczynał, a to nie jest tak że Amcia nic kompletnie nie umie, po drugie primo znajdź mi kogoś kto też będzie chętny pomóc i będzie wystarczająco dojrzały, ciężko powiem Ci.

• 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.