Jump to content

Problem z kartą graficzną AMD

YouStee
 Share

Go to solution Solved by TRUCKDRIVER99,

Recommended Posts

Mam kartę graficzną AMD dokładnie (AMD Readon HD 6310 graphics )
I mam pytanie jak na niej wyłączyć synchronizacje pionową skoro nie mam AMD clyst (Dalej nie pamiętam) 

To AMD clyst się z neta pobiera czy ma się od razu przy zakupie karty. Bo czegoś takiego nie mam. Przydało by się do wyciągnięcia 100 fps w 1.6 ;d

Teraz chyba najprościej będzie Ci pobrać z neta najnowszą wersję.

Z jakiś dobrych programów albo czegoś w tym stylu :P

Potem już sprawa jest prosta:

- prawy na pulpit

- pierwsze od góry AMD Catalyst

- gry -> Ustawienia aplikacji 3d -> Czekaj na odświeżenie pionowe -> Zawsze wyłączone.

To daj mi tą z najnowszą wersją pobrałem jakąś z neta wersja 11. coś tam. Zainstalowałem klikam na prawym na pulpicie i dalej mam to co miałem czyli AMD control center engine ;/. Za pomoc dam +.

Ogólnie karty , chciałbym na niej wyłączyć synchronizacje pionową tylko jest problem , że jak instalowałem juz kilka razy jakąś to ch*j nie działa nawet po resecie komputera. Przypadkiem nie muszę usunąć obecnej?

• Solution

Jak masz kartę graficzną AMD Radeon to tak jak Futuba napisał wyżej, pobierz AMD Radeon Crimson ReLive.

Link: http://support.amd.com/en-us/download/auto-detect-tool

Instalujesz aplikację z linku danego powyżej, po czym powinna Ci się sama odpalić, potem klikasz Pobierz oprogramowanie AMD, czy coś w tym stylu. Ta instalacja umożliwi Ci na zaktualizowanie sterowników, jak i zainstalowanie tych ustawień na których Ci zależy.  Po całej instalacji będziesz musiał zrestartować laptopa/PC. Jak już tego dokonasz, klikasz prawym przyciskiem myszy na pulpit i powinna być opcja "Ustawienia AMD Radeon". Wchodzisz na opcję "Gry" potem globalne ustawienia i tam masz opcję wyłączenie synchronizacji pionowej. 

Mam nadzieję że jakoś pomogłem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.