Jump to content

Propozycja /zgłoś

Antuś
 Share

Recommended Posts

Proponuję wprowadzenie komendy /zgłoś na każdy serwer. Polegało by to na tym że gracz zgłasza osobę i podaje powód, a następnie wyświetla się komunikat na forum. Admini przebywający na forum a nie na serwerze mogliby szybko zareagować na dany problem. Widziałem takie coś na innej sieci i sprawdzało się dobrze. Proszę o opinię innych. Pozdrawiam :P 

Również widziałem coś takiego na innej sieci, tylko że zgłoszenia pojawiały się na chatbox'ie, przez co był taki spam, że nie było widać wiadomości użytkowników bo wszędzie były tylko zgłoszenia. Na innej z kolei sieci, widziałem coś takiego w formie małego okienka tuż pod chatbox'em i to miało by już dużo większy sens. Tylko czy wgrywanie czegoś takiego jest na prawdę potrzebne? Zawszę można dać cynk do jakiegoś admina poprzez steam lub gg, a reakcja wtedy będzie dużo szybsza niż poprzez informację na forum.

Może się znajdzie taki geniusz co zrobi to tak, że komunikat o zgłoszeniu pojawia się tylko adminom danego serwera ale ja się na tym nie znam więc tak tylko wymyśliłem :D 

PS.

Nie będę robił kolejnego tematu.

A co powiecie na jakieś miejsce na samej górze forum gdzie można dodać tematy/działy z których najczęściej korzystamy żeby nie szukać po całym forum :P 

Według mnie fajna sprawa. 

Edited by P0v3R
Dopiska

4 minuty temu, RuteK napisał:

O coś takiego mi chodzi:

P.S

Pomazałem tak żeby nie było że reklama :P 

Bez tytułu.png

I tak reklamę zrobiłeś. Ale w takim stylu ta propozycja będzie zła. Jak już to komunikat do adminów danego serwera, inaczej się zrobi tylko syf na forum. Zgłosi coś 50 osób i weź szukaj swojego serwera itp.

Edited by P0v3R

Jestem na tak, bo jest to dobre kiedy nie ma obecnego admina serwerze. Widziałem jak to funkcjonuje na innej sieci więc myślę, że to pomoże. Poza tym sam dziś się napotkałem z sytuacją taką, że pisałem do admina, który był obecny na serwerze ([email protected] pisałem) do niego a on nic z tego nie robił. Dopiero zrobił porządek inny admin, który po chwili wszedł.

• Technician
Propozycja została odrzucona!

Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.