Jump to content

Spróbuję swoich sił! Hit'em up

Hit'em up
 Share

Recommended Posts

1. Nick:Hit'em up

2. Wiek:Aktualnie 16, w październiku styknie pełna 17'stka.

3. Mutacja:Już po

4. Mikro:Posiadam

5. Link do GT:http://www.gametracker.com/player/Hit'em up/94.75.91.121:27015/ (Wiem, dni dziwne bo w niektórych 40 minut a w drugich 280.. Niestety, czasem coś wypadnie :P

6. Znajomość amxx (0-10):Dobre 6/10.. Byłem już parę razy adminem na innych sieciach. Teraz to tylko kwestia przypomnienia AMX'a. 2 roczna przerwa robi swoje.

7. Steam / Nonsteam: Ns, aczkolwiek można zawsze zakupić steama.. Lecz wolę grać na Ns (no wiecie, spadki fps i takie tam)

8. Dlaczego Ty? Boo.. Bo tak. Ogarniam, ludzie z serwera mnie znają. Wakacje się praktycznie zaczęły, ja w dni wolne gram dużo (co możecie zobaczyć na moim GameTrackerze jak są dni wolne)

9. Czy spełniasz wymagania i znasz regulamin serwera? Spełniam prawie wszystko. Co do regulaminu to zaraz się zapoznam.

Wymagania

1. Aktywność na forum: 5h, 10postów, minimum tygodniowe konto, brak warnów. - Brakuje mi 2 postów bodajże :D Nadrobić to nie problem.

2. Aktywność na serwerze: minimum 20h i 2 tygodnie stażu. - Spełniam.

3. Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna. - Oczywiście.

4. Platforma STEAM (przydatne) i ukończone 16 lat. - O steam się wypowiadałem wcześniej.

5. Znajomość oraz akceptacja regulaminu serwera oraz regulaminu admina. - Zaraz się zapoznam, ale już z góry akceptuję. :D

@edit

zapoznałem się z regulaminem :P

Edited by Hit'em up

Nie bardzo znam tego Pana :)

-GT (grasz od 12 dni. Wystarczająco do podania, ale jak dla mnie krótko [ja np. Cie nie znam :D])

-Steam (Na steam możesz wyciągnąć tyle samo fps, co na ns lub bardzo podobna liczbę bez spadków)

@YouStee

+Mordka?

+Jak na razie mój wiek?

-To nie są plusy :) .Robiąc wykład, nie każdy kogo lubicie nadaje się na admina. Następnym razem będziecie dawać plusy +oddycha, +strzela, +Moja płeć? 

Nie powiem TAK czy NIE, bo go nie znam za bardzo :). Zostawię to innym.

37 minut temu, FrozenExecutor napisał:

Nie bardzo znam tego Pana :)

-GT (grasz od 12 dni. Wystarczająco do podania, ale jak dla mnie krótko [ja np. Cie nie znam :D])

-Steam (Na steam możesz wyciągnąć tyle samo fps, co na ns lub bardzo podobna liczbę bez spadków)

@YouStee

+Mordka?

+Jak na razie mój wiek?

-To nie są plusy :) .Robiąc wykład, nie każdy kogo lubicie nadaje się na admina. Następnym razem będziecie dawać plusy +oddycha, +strzela, +Moja płeć? 

Nie powiem TAK czy NIE, bo go nie znam za bardzo :). Zostawię to innym.

Jakoś z takim GT ja też się dostałem pomagałem na [email protected] i w dziale się wypowiadałem.

Nie grasz to się nie wypowiadaj , cały serwer go zna.. ;) Forum ma ogarnięte , a steam to kwestia czasu.

• 2 weeks later...
  • Support Admin

Odrzut. Dałem szansę na GT, czekałem cierpliwie, ale że leży, to już nie podnoszę. Niech leży dalej.

• Support Admin
Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 2 months later...
  • Support Admin
Temat został przeniesiony do archiwum!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.