Jump to content

[KUPIĘ] KONTO STEAM

Misia
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie.
Poszukuję konta STEAM z VAC - jeśli ktoś ma do oddania to z chęcią przygarnę, byłabym wdzięczna bardzo. :)

Mogłabym jeszcze kupić, ale to już ostateczność:

Przedmiot: Konto STEAM
Opis: -
Cena: Max 10 zł.
Rodzaj płatności: Przelew/sms
Kontakt GG - 61990666/forum.

Godzinę temu, Misia napisał:

Witam serdecznie.
Poszukuję konta STEAM z VAC - jeśli ktoś ma do oddania to z chęcią przygarnę, byłabym wdzięczna bardzo. :)

Mogłabym jeszcze kupić, ale to już ostateczność:

Przedmiot: Konto STEAM
Opis: -
Cena: Max 10 zł.
Rodzaj płatności: Przelew/sms
Kontakt GG - 61990666/forum.

Po co Ci konto STEAM w VAC ? :DD Jak na tym już nie będzie można nic zrobić ? Konto z VAC'em jest bez wartości .Wszystkie blokady za pomocą systemu VAC są nieodwracalne - Valve nie toleruje oszustw i pod żadnym pozorem blokady VAC nie zostaną zniesione

Równie dobrze możesz znaleźć jakąkolwiek grę za grosze  np. na G2A.com, albo na jakiś bundlach i dodać do nowego świeżego nie ograniczonego niczym konta steam :D
Wydaje mi się, że własne konto jest o wiele lepszym rozwiązaniem, szczególnie że jeśli dobrze trafisz, to na prawdę za parę groszy możesz byle co ustrzelić :D
Ewentualnie myślę, że za 10 zł to nawet cs 1.6 można by dostać :D

16 godzin temu, Gesen napisał:

Równie dobrze możesz znaleźć jakąkolwiek grę za grosze  np. na G2A.com, albo na jakiś bundlach i dodać do nowego świeżego nie ograniczonego niczym konta steam :D

Próbowałam tak, wierz mi. :)
Aktywowałam na czystym koncie grę za 2 euro bodajże i nadal miałam ograniczenia. :/

18 godzin temu, Fatal1T -_- napisał:

Ja ci moge sprzedac konto z VAC , @Misia Odezwij sie do mnie na pw albo na GG :)

Napisałam. :P

• 2 weeks later...
  • 7 months later...
Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Temat został przeniesiony do archiwum!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.