Jump to content

kolejne typy piłki nożnej.

MisieQ
 Share

Recommended Posts

Za długi jak na moje. Porozbijaj to sobie na dwa mecze na każdym kuponiku. Co do Hiszpanii sam będę grał, ale chyba  2/+2,5, ale zobaczę jeszcze, a Serbia- Macedonia bym uważał z typowaniem zwycięzcy i poszedłbym w over 2,5

4 godziny temu, Sadysta napisał:

Gratulacje, za którym razem Ci weszły te jamniki? Stawka też niziutka, ale i tak zawsze te 50 zł to na jakieś fajeczki czy wahę będzie.

Szczerze powiem ci, że pierwszy raz obstawiłem takie "taśmy" i od razu weszły na pierwszym 50zł, na drugim 40zł. Pierwszy za 5zł, 2-gi za 2zł. Zawsze to coś;). A tak na ogół staram się grać 2-3 typy na kupon.

31 minut temu, [Elita Calkowitych Downow] napisał:

Szczerze powiem ci, że pierwszy raz obstawiłem takie "taśmy" i od razu weszły na pierwszym 50zł, na drugim 40zł. Pierwszy za 5zł, 2-gi za 2zł. Zawsze to coś;). A tak na ogół staram się grać 2-3 typy na kupon.

Prawidłowo :D

Z jednej strony człowiek się cieszy, że tasiemka weszła, a z drugiej smuci, że można było dorzucić kilka złotych i by konkretna sumka była :P 

18 minut temu, Sadysta napisał:

Prawidłowo :D

Z jednej strony człowiek się cieszy, że tasiemka weszła, a z drugiej smuci, że można było dorzucić kilka złotych i by konkretna sumka była :P 

Ja tam się nie smucę, wpadło już jakiś grosz do przodu ;) A myśleć po fakcie, że można było dać więcej to tylko głupota. :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.