Jump to content

Pytanie na dziś #100

Titania
 Share

Recommended Posts

Facet wstaje rano do roboty paczy w lustro i sie czesze majonc 3 włosy i iddzie następnego dnia wstaje i muwi musze cosi zmienić czesze włosy i zostajom 2 włosy i idzie do.roboty następneg dnia to samo wstaje i zostaje jeden włosy a czwartego dnia wstaje i paczy się w lustro i muwi a kur*a ide rosczochrany do roboty

-Trwa wojna, w jednych okopach walczą żołnierze Polscy w drugich Niemieccy, wojna trwa rok, dwa...piec lat ale żadna ze stron nie zabiła jeszcze ani jednego wrogiego żołnierza, Polacy zastanawiają się jak by tu pozbyć się Niemców , myślą i myślą nagle jeden wpadł na pomysł i mówi: -mam pomysł będziemy krzyczeć najbardziej znane imię niemieckie Niemcy będą się wychylać a my ich będziemy jeden po drugim likwidować! -hmm tylko jakie jest najbardziej znane imię Niemieckie? -hmm może Hans? Więc krzyczą: -Hans? któryś z Niemców Wychyla się i mówi -JA? Puf! i nie żyje Polacy znowu: -Hans? -Ja? Puf -Hans? -Ja? Puf Sytuacja trwa aż Niemców zostaje mała garstka rozmawiają między sobą i jeden z nich mówi: -Musimy użyć metody Polaków bo przegramy tą wojnę! -hmm tylko jakie jest najbardziej znane imię Polskie? -hmm może Zdzichu? -Więc krzyczą: -Zdzichu!! Polacy milczą -Zdzichu!!!! Polacy milczą -Zdzichu!!!!!!!!!!!!! -Zdzicha nie ma to ty Hans? -JA -PUF!

Edited by Exelek

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.