Jump to content

Podanie by ----AreN [comeback is real?]

arenik
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: ----AreN

Mutacja głosu: Tak.

Czas spędzony na serwerze (link do GT): http://www.gametracker.com/player/----AreN/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak.

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Zacznę od tego, iż pełniłem już rolę admina na tym serwerze (po dłuższej przerwie wracam na serwer) i znam większość graczy, potrafię się z nimi dogadać. Czy mnie lubią? - Odpowiedź zostawiam graczom. Poza tym, mam duży staż jeżeli chodzi o grę w Cs'a + Adminowanie. Wchodząc na serwer staram się wybierać taki czas, gdy nie ma admina na serwerze, żeby był ktoś do pilnowania. W dodatku posiadam dużo wolnego czasu i zawsze można na mnie polegać (wiadomo, że czasem wypadną różne rzeczy i nie da się pogodzić tego z obecnością na serwerze w danym momencie). Pełniąc rolę admina nie oddzielam graczy na grupy "koledzy" - "reszta", dla mnie każdy jest równy. Nie jestem typem człowieka, który próbuje na siłę, coś udowadniać. Wszelkie problemy staram się "dusić w zarodku" lub rozwiązywać je w sposób niejednostronny.

Posiadasz działający mikrofon: Tak.

Kontakt (GG / Steam):

- GG: 60226842 (mało co używam, także nie polecam czekać na akceptacje)

- Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561197987793045/home

Steam ID: STEAM_0:1:13763658

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak.

Edited by arenik

+ wiek, mikro, steam

+ był już tu adminem, posiada duże doświadczenie

+ ładnie napisane podanie

+/- GT. (przez cały miesiąc przegrane tylko 7 dni)

Kiedy rozmawia się z nim dłużej niż 5 minut ma się ochotę go zabić, ale ogólnie pozytywny człowiek :D Na serwerze zachowuje się nienagannie.

Na TAK

Wiek+ ujdzie =D

Gt+ podrobione =D

Staz duzy +

Byl juz tu adminem i dawal soboe rade wiec czemu nie? jest tylko jedno ale czy zdal historie? Bo jak nie to go nie bierzemy gdyz bedzie musial siedziec w wakacje przy ksiazkach zeby sie uczyc do poprawki :lool:

Edited by Chamberkill

25 minut temu, Chamberkill napisał:

Byl juz tu adminem i dawal soboe rade wiec czemu nie? jest tylko jedno ale czy zdal historie? Bo jak nie to go nie bierzemy gdyz bedzie musial siedziec w wakacje przy ksiazkach zeby sie uczyc do poprawki :lool:

On chociaż ma co zdawać, ty nie miałeś :face:

To samo co u Chambera - GT mogłoby być kozackie, gdyby nie tryb pokemona.

Z podania wynika, że jesteś ósmym cudem świata. Gdybym Cie nie znał, może i bym w to uwierzył. Nie wspomniałeś ponadto, że masz regularne fantazje związane z zamykaniem jednego Admina w piwnicy.

Podanie przyjmę, ale do końca 2017 roku będziesz mieć tylko opcje kickowania. 

Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.