Jump to content

Skarga na OPIEKUNA THOMASA

Nerwus Krysia
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Krysia
Nick gracza / admina na którego składasz skargę: @Thomas 
Dokładny czas zdarzenia: Około 13:30
IP / STEAM_ID gracza (cała linijka z amx_ip): STEAM_0:1:160831180
Opis sytuacji: Wbiłem na serwer bo doszły mnie słuchy że Thomas przerzuca sobie lvl z klasy na klasę by mu się po prostu wygodniej grało, chciałem to zobaczyć na własne oczy. Lecz on zaczął mnie wyganiać z serwera mówiąc że ma do tego prawo? Kazał mi wracać na swój COD 401 (posiadam tam administratora)
i zaczął mamrotać coś przez mikro. Jako że uważam osobiście że nie ma mutacji i piszczy, napisałem mu żeby trzymał się regulaminu i nie używał mikrofonu iż nie przeszedł mutacji. Wtedy właśnie nie wiedział co zrobić i odesłał mnie z banem o powodzie "obraza" :) Dojrzale @Thomas! :) 
Dowód (rozpisane demko/ss): ---

Ja też przerzucam sobie lvl z klasy na klasę? I co z tego? A wiem co z tego... sprawdzam zgłoszenia graczy co do błędów i niedociagnięć, dodaje lvl żeby sprawdzić awans itp. I z tego co mi się wydaję to Opiekun ma taki obowiązek, nie tłumacząc się innym graczom z tego co robi, tym bardziej komuś kto nie ma zielonego pojęcia o tym. Co do jego mutacji to siedzę z nim codziennie na TS'ie więc wiesz, daruj sobie. A jeśli chodzi o trzymanie się regulaminu to kto jak kto, ale Ty nie powinieneś nikogo pouczać w tej kwestii. 

Edited by P.N.G.

Dla Twojej jasności mutacje już dawno przeszedłem, a po drugie mikro +16 mam 18 więc Sam już Sobie odpowiedz.

Wbiłeś na serwer nie wiedząc czemu przerzucam lvl i nawet mogę Ci teraz to zdradzić. Chcemy zbalansować każdą klasę i przerzucam swój lvl wbity żeby żeby sprawdzać czy dana klasa nie jest za słaba. A co do bana to mam 3ss w którym pokazujesz jak admin powinien się zachowywać.Może ten trzeci nie ale warto zobaczyć.

20170618133217_1.thumb.jpg.a97f1e6d7677c21c68fc6ca396ac5f49.jpg

@P.N.G. Wiesz.. Spodziewałem się że jako opiekuni trzymacie się razem i tak dalej... Ale sam pewnie wiesz że @Thomas przerzuca sobie lvl dla przyjemnej gry. Gra sobie tą klasą na którą akurat ma ochotę. 
A co do Twojej wypowiedzi Thomas... Nie widze tam powodu by zbanować z powodem "Obraza".
Tam jest tylko sama prawda, a że prawda boli to już nie moja wina.
+ Nie życzę sobie byś udostępniał SS'y z naszych prywatnych rozmów. 
Zamaż moje zdjęcie profilowe, nazwę itd. Wtedy możesz wstawiać do woli. Teraz po prostu sobie tego nie życzę kochaniutki :)

Edited by Krysia

Czego dotyczy ta skarga??

1. Jest opiekunem serwera i ma prawo do przerzucania sobie lv i do dodawania ich...

2. Mutacja, o czym ty gadasz? Thomas mutację przeszedł nie raz nie dwa rozmawiałem na TS

3. Thomas masz warny do odrobienia za umieszanie prywatych rozmów na forum publicznym

4. Ban, no coż, co dla kogo jest obrazą, prawdopodobnie poczuł się urażony.

5. Chcesz ze mną pogadać nt. stanowiska i nie odpowiednich osób (nadużywania uprawnień), czy może jednak mam sobie darować przeglądanie logów z COD 401??

Skargę odrzucam

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.