Jump to content

Pewniaczki? (Piłka Nożna)

MisieQ
 Share

Recommended Posts

Jak ten kuponik nie miał prawa bytu nawet przed puszczeniem. Po co pytasz czy siądzie, wiadomka, że nie ma szans, bo wszystko po kursach :)

Ale powodzenia ryju ;)

PS. Puszczaj takie AKO za 20 zł, a nie za 5 zł, bo Ci się nigdy nie zwróci i zawsze na minus wyjdziesz. 15 zł to tylko paczka papierosków.

1 minutę temu, MisieQ napisał:

Dam, dam ;d

@Sadysta juz i tak na + wyszedlem :) obstawilem pare meczyki za 6zl to wyciagnalem 580zl :)

I daj Portugalię REMIS=ZWROT, bo wiesz jak jest + Chile co ostatnio odpieprza to ja nie wiem. 

Z tenisa dzisiaj ciekawa oferta jest, sprawdź sobie.

Podobno krąży legenda, jakoby ktoś wygrał stawiając taka dżdżownice..

Polecam grupę Szukamy Ustawek na Facebooku. Subskrypcja 10/msc.

Przykład na mnie:

Wkład 50€ na początku kwietnia - na dzien dzisiejszy +/- 900€ na typach po kursach 10-30. Grane na lamancach i kontrach + dokładne wyniki i overy/undery. Mogę co nie co wyjaśnić, PW.

@MisieQ zazwyczaj rano około godziny 7-8 robię kuponiki, bo dochodzą dodatkowe oferty od STS'u przez noc. Rano wrzucę coś od siebie. 

Na ten moment, to wygląda bardzo kusząco. Kraje nordyckie mają generalnie bardzo dużo młodych, dobrych grajków. Zakładam, że to będzie mecz do jednej bramki. Mimo falstartu Szwedów, nie należy  ich lekceważyć, gdyż są jedną z najlepszych młodych reprezentacji. A Polacy? No cóż :) Polskie buki bardzo zawyżyli kurs  na Szwedów wierząc w Polszę, więc chyba spróbuję to wykorzystać. Niestety grając systemem piętnastki, nie zaszaleję z kwotą, ale to może być pewniak. Poczekam jendka do jutra. 

8564186_Screenshot_1.png

@MisieQ Nie ma problemu. Tylko proszę, nie graj za 5 zł bo się nóż w kieszeni  otwiera ;-;

Na takich zakładach buki zarabiają najwięcej. Bo ktoś puści jamnika i wygra raz na 50 kuponów.

A stawiając solowe i niewielkie ako cały czas obracasz kasą i szansa na wygraną jest większa.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.