Jump to content

Wywiad z don Erwin

Vesio
 Share

Recommended Posts

Za krótkie.. Rozmowa dwóch redaktorów i żaden nie potrafi swojej myśli rozwinąć.. To nie jest wywiad na poziomie, myślałem, że jak zobaczę wywiad pomiędzy redaktorami to ujrzę dużo tekstu i informacji, jednak znowu się zawiodłem. 

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
19 minut temu, K1cker napisał:

Nigdy się nie doczekamy by zobaczyć ten Twój "zakazany" ryjek :(

Kilka osób z forum miało okazję :D o kilka za dużo xD

@xartE Jak chcesz obejrzeć, przepraszam- przeczytać "profesjonalny" wywiad to idź szukaj wywiady na necie, skoro jesteś taki jakby to ująć "DOBRY" to czemu nie pokażesz się i nie dasz, założysz podania na redaktora? 

Edited by don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

15 godzin temu, don Erwin napisał:

@xartE Jak chcesz obejrzeć, przepraszam- przeczytać "profesjonalny" wywiad to idź szukaj wywiady na necie, skoro jesteś taki jakby to ująć "DOBRY" to czemu nie pokażesz się i nie dasz, założysz podania na redaktora? 

Oho, redaktorka żal tyłek ściska, bo się pojawiła negatywna opinia. Jakie to słodkie. xD Nie każdy musi Wam pisać "o kur** jaki za******y wywiad", akurat ten jest słaby i piszę o tym otwarcie.

Dnia 18.06.2017 o 09:31, Vesio napisał:

Miał nicki dziecinne*

Wolę wierzyć, że to wynika z Twojej niewiedzy zastosowania "*" na końcu zdania, niż z czystego "kopiuj-wklej". 

Z wcześniejszego też za wiele się nie dowiedziałam Samiec V1, bo samiec jest przecież jak ocean tajemnic ;> , ale zawsze coś.

Plus tylko i wyłącznie za poświęcony czas

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.