Jump to content

Fatal1T -_- Na adma ??

Fatal1T -_-
 Share

Recommended Posts

1. Nick : Hs^Sport!nG # Fatal1T  -_-

2. Imię : Mateusz

3. Wiek : 13  ( Tak wiem , mało , ale ogarnięty jestem :-) )

4. Znajomość Amx (1-10): Takie słabe 8 

5. Sprawny i działający mikrofon?: Tak  , lecz nie używam 

6. Link do swojego GT :  Tutaj mam problem bo nie mogę sprawdzić , nie wiem czemu , zawsze jak sprawdzałem to bez żadnych problemów , z góry sorki :)

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ jestem aktywnym graczem , często gram o późnych godzinach a wtedy gracze łamią regulamin albo cheatują dla tego chcę temu zapobiec 

8. Czy posiadasz Steam ? Nie,  lecz planuje kupić , tak wiem  , nie jest drogi ale ja wole dać zarobić serwerowi niż komuś kto sprzedaje steamy :)

9. Staż w Counter-Strike 1.6 : jakiś rok  i kilka msc

10. Czy posiadałeś już admina?:  Tak , i to kilkanaście razy 

11. Jak trafiłeś na nasz serwer? : Kolega mi polecił i gram :)

PS: Tak wiem , mało osób mnie zna , mało lat , ale to nie powód by od razu spiny robić  , proszę bez zbędnych komentarzy :) Mam nadzieję ze uda mi się grać u was na serwerze jako administrator a nie jako zwykły gracz :) 

Od czego tu zacząć, pomyślmy... Od ciskania bluzgami na lewo i prawo? Obrażania graczy którzy Cię zabiją np. Cichym? Rzucania wyzwiskami w stronę graczy którzy mają dajmy tu na przykład betona i sytuacje z wczoraj: zdobyłem betonowe, zabiłem Cię i napisałeś (oczywiście w przybliżeniu, nie pamiętam takich bzdet) "w du**ę sobie wsadź ten beton".

Wiek to najmniejsza sprawa, ale Ty jesteś strasznie nierozgarnięty i nie obchodzi mnie coś w stylu "dostanę admina to się uspokoję", jak chcesz admina to masz pokazać się z dobrej strony.

6 minut temu, Fatal1T -_- napisał:

8. Czy posiadasz Steam ? Nie,  lecz planuje kupić , tak wiem  , nie jest drogi ale ja wole dać zarobić serwerowi niż komuś kto sprzedaje steamy

No tak, 10 zł w te czy w te to wielka strata dla serwera.

9 minut temu, Fatal1T -_- napisał:

często gram o późnych godzinach a wtedy gracze łamią regulamin albo cheatują

Wczoraj o 23 grałem i Cię nie było.

Nie.

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.