Jump to content

Nieśmiertelność dla CT

Sznycel
 Share

Recommended Posts

Powiedzmy to sobie , CT w tych czasach ma bardzo źle.. Bo jak jest Kreatywność ktoś wyjmie digla i buncik raz dwa, gdy ktoś ma dość ufania więźniom ni ma kreatywności przy tym nie ma Zabawy.. Szczerze moge powiedzieć że 

Około 80% gry na serwie to same bunty w tym nie ma zabawy.. Około 10% bez Kreatywu i to jest skutkowane buntami TT i około 10% dobrych, Kreatywnych rund w których nie było buntów.. 

Proponuje dodanie Nieśmiertelności dla Ct do kupienia na 1rundę za około 200-400 szlugów niesmiertelka trwała by cała rundę co pozwoliłoby na 1 conajmniej Kreatywna rundę na której większość mogłaby pograć na mapie, co wy na to? 

PS : TT mają rozwalenie cel co odrazu skutkuje nieogarnięta runda to czm Ct nie moga mieć czegoś co skutkuje ogarnięta rundę? :P

No co Ty. Ja mam ciągle szlugów ponad limit to jak wchodze miałbym nieśmiertelność na całą mapkę :D 

Nie nie, jestem na nie. Po to jest sklep - po to wybijasz TT by później zbierać po nich hajsy, a w kolejnej rundzie kupić HP oraz szybkość. Ewentualnie podwójny DMG. 

Co rundę jesteś wstanie uzbierać taka kwotę więc bez sensu. Mając więcej HP i nie stojąc w 1 miejscu jak lama nie zabiją Cie deglem. Biegając prawo-lewo ktoś z 1 nabojem ma arcytrudne zadanie by Cie w łeb strzelić. A nawet jak trafi z 250hp Cie nie zabije .

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.