Jump to content

Tak, tak, była taka propozycja

Brylant
 Share

Recommended Posts

Hejka,

czytałem, że była już propozycja usunięcia z vipa DGl.

Ale ludziska, chodzi mi o opiekunów serwera, nie osoby posiadające vipa, bo ich zdanie mnie nie interesuje.

Dzisiejsza sytuacja, gra na serwerze bot pod nickiem "flesh 8 c *TEAM*", który np. na indii leci sobie górą rashem, wyje***e jajka, strzela z dgl, zabija kogo się da. Jaki to jest sens ? Przecież taki leszcz bez tego vipa grał by jak piz** o czym napisałem do tego pana, że nim jest :) Nie mam w zwyczaju obrażać kogokolwiek i to jeszcze przez internet, bo to już nie te lata, dostałem bana za obrazę słusznego, bo sam bym na jego miejscu dał, tylko ja jeszcze dłuższego,  ale bez przesady, rozumiem użyć czasem tej dodatkowej broni, ale to serwer AWP jak sama nazwa wskazuje, i leci jakiś leszcz rashem z dgl i co ? Żałosne....

Jak już wspominałem wyżej, nie interesuje mnie zdanie osób z vipem i osób które wgl nie mają nic do czynienia z serwerem bo chcą sobie "posta nabić". Temat jest skierowany do wyższych :)

Pozdrawiam

Vip musi mieć jakieś przywileje , inaczej nikt by tego nie kupował ze względu na 2 skoki czy minimalnie większy drop no proszę cię... dużo osób gra słabo z awką jak np dzieci po 11/12 lat i kupują tego vipa żeby coś ugrać jak z awki nie idzie . Sam gram deaglem to prawda przyznaje się ale w większości na serwerze jak jest 3 dobrych graczy w przeciwnym team to mi deagl nic nie daje bo nawet zrashować nie mogę z deaglem bo mają szybki refleks. Zależy od team i od gry graczy , dużo osób ma vipa ale nie każdy gra tym deaglem co rundę tylko na poszczególnych mapkach bo na mapie galaxy czy jakoś tak . to wątpię że deagl coś da skoro tam jest spora odległość więc mapki są zbalansowane , najbardziej co mnie bawi to ludzie którzy płaczą na zwykłej indi że grają inni  pistoletami a oni nie a  jak przychodzi mapka kolejna typu dust i tam są pistolety to każdą rundę raszują ci którzy najwięcej płakałi więc takie propozycje są zbędne . Awp india pojawia się raz na 1/2 h więc jak cię to wkurza że ktoś gra deaglem to wyjdź i poczekaj na nową mapkę proste.. 

Edited by TajskiBoxDziwkiIkoks

do "wyższej" grupy nie należę, ale nie mogłabym przeoczyć tego tematu, jako że jest on ostatnio dość drażniący na serwie :D jak by to ująć, awp to awp,  po to powstało zeby ćwiczyć swoje umiejętności na awp, a nie na dgl.. po prostu te dgl są tu zbędne z samego faktu że mapki do awp nie zostały stworzone do grania dgl! jak ktoś chce, to może iśc śmiało na inny serwer, ktory jest przeznaczony wlasnie do pistoletów czy innych bajerów ;C no i swoją droga rash nie pojawia się bez powodu, przeciętny gracz na awp nie ma na tyle umiejętności/ odwagi zeby rashować z samą awp, głównie z dgl lecą jak poparzeni. To po prostu drażni :C czy naprawdę nie ma innej opcji do tego vipa? nie da się wymyślić czegoś innego zamiast tych badziewnych digli? Generalnie jestem zdania że awp to awp.. po to tworzy się te mapki zeby ćwiczyć grę na awp, proste.

31 minut temu, Julka napisał:

nie da się wymyślić czegoś innego zamiast tych badziewnych digli?

Jest, zamiast "digli" mogą zrobić P228 lub Fiveseven.

Płaczecie nad rozlanym mlekiem, kolega wyżej pisał i dobrze to zrobił, VIP musi mieć jakiś bajer aby ludzie go kupowali, proste.

• 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.