Jump to content

Ruletka, Sklep, Nowe pomysły

Frizuu
 Share

Recommended Posts

Chciałbym dać parę propozycji odnośnie ruletki.

Do ruletki tylko dla VIPS/SVIPS: 

-dodatkowy 1 skok

-fajnie też by było gdyby vips/svips nie losowali negatywnych skutków np "Ktoś tam się zesrał" "-200 kondycji" itp.

-duszek (nie wiem czy to nie przesada sami zdecydujcie)

Zwykła ruletka:

-szlugi (fajnie by było gdyby z ruletki wypadały szlugi np. 50, 100 ,300

-zatrucie pokarmowe (negatywny efekt slapowania przez 5 sek zabierające 19 hp za uderzenie. Do tego ciemny ekran.)

-coś słodkiego na serwer można wprowadzić granaty:

+teleportujące 

+zamrażające 

+podpalające (tak zwany Molotov gdy CT jest podpalony ma -200 kondycji tak jak na CODzie mina podpalająca)

Tak jak na innych serwerach z sieci. Również do losowania w ruletce ale także do kupienia w sklepie za szlugi.

Nowie życzenia:

-szlugi

-jakiś granat z tych powyższych w next rundzie :D

A może vipy i svipy dostaną frytki do tego? I tak już sa zbyt mocni

Te wszystkie propki by tylko pogorszyły status ct którzy by mieli miejsze szanse.. Granaty można by było wprowadzić do zyczeń ale tylko do nich. 

Moze od razu jetpacka niech dostana? 

Propo z ruletka odpada

Co do zyczen dodalbym granat kto dalej rzuci. (Mozna sie bawic na bezruchu albo nie) z trailem. Mozna tez sie bawic kto dalej rzuci osbijajac od scian itd. Wiec bylbym predzej za takim czyms niz to co proponujesz

Definitywnie jestem przeciw zmianom na ruletkę, obecnie jest większa szansa na wylosowanie coś dobrego aniżeli złego, nie trzeba tego odbalansowywać jeszcze bardziej. 

Co do życzeń, to gdyby opcja wybrania szlugów była możliwa i gdyby się dostawało tyle szlugów, ile za zabójstwo (lub więcej) to by wtedy pojedynki były rzadko wybierane. Na dodatek trzeba by było podrożyć wszystkie przedmioty w sklepie za szlugensy, bo po prostu zbierałoby się to za szybko. Z drugiej strony, jak będzie dawać powiedzmy 5 szlugów za wybranie życzenia to wtedy nikt by tego nie wybierał, bo to po prostu za mało. Jedynym rozwiązaniem na szlugi byłoby wybór szlugów, ale poświęcając się śmiercią.

Co do granatów, to nie ma po co dodawać. Jest obecnie dobrze, nie trzeba nic kombinować. Po za tym, komu by się chciało robić takiego plugina? 

Doceniam(y) pomysły, które wymyśliłeś, @TeodorekXD ale ogółem raczej nie wypalą. :D 

1 godzinę temu, Bally napisał:

Definitywnie jestem przeciw zmianom na ruletkę, obecnie jest większa szansa na wylosowanie coś dobrego aniżeli złego, nie trzeba tego odbalansowywać jeszcze bardziej. 

Co do życzeń, to gdyby opcja wybrania szlugów była możliwa i gdyby się dostawało tyle szlugów, ile za zabójstwo (lub więcej) to by wtedy pojedynki były rzadko wybierane. Na dodatek trzeba by było podrożyć wszystkie przedmioty w sklepie za szlugensy, bo po prostu zbierałoby się to za szybko. Z drugiej strony, jak będzie dawać powiedzmy 5 szlugów za wybranie życzenia to wtedy nikt by tego nie wybierał, bo to po prostu za mało. Jedynym rozwiązaniem na szlugi byłoby wybór szlugów, ale poświęcając się śmiercią.

Co do granatów, to nie ma po co dodawać. Jest obecnie dobrze, nie trzeba nic kombinować. Po za tym, komu by się chciało robić takiego plugina? 

Doceniam(y) pomysły, które wymyśliłeś, @TeodorekXD ale ogółem raczej nie wypalą. :D 

Może @Za0|RAQ

Wszystko odpada svip i tak mocny jest ruletka i tak jest wiele rzeczy w niej a zadnych molotowow nie zamiezam dodawać jak chcecie molotowy to mam 3 cody na sieci :)

Jeżeli chcecie szlugi to bierzecie bezruch i zabijacie :) ct

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.