Jump to content

Poradnik CodMod


Thomas
 Share

Recommended Posts

Poradnik dla nowych graczy cod moda.

Po wbiciu na serwer wybieramy klasę, jeśli nie pokazało nam się menu do wyboru klasy klikamy "y" i wpisujemy "/klasa". Jeżeli chcesz dowiedzieć się co dana klasa potrafi i jaką posiada broń klikamy "y" i wpisujemy "/klasy". Po zdobyciu Swojego pierwszego fraga dostałeś perk i chcesz się dowiedzieć co daje Ci perk, klikasz "y" wpisujesz "perk". Po ujrzeniu co ten perk daje i dojściu do wniosku że nie jest Ci potrzebny wpisujemy "/drop". Jest jeszcze jedna opcja dostałeś dobry perk ale nie pasuje Ci do klasy a kolega z serwera Ma perk który Ty byś chciał, po wpisaniu "/wymiana" i wybraniu jego nicku możesz się z Nim wymienić ale pamiętaj On nie musi się zgodzić, a Ty nie powinieneś Mu spamować wymianą. Grasz już dłuższą chwile i udało Ci się uzbierać trochę monet i chciałbyś Sobie coś za to kupić. Nic prostszego wpisujesz "/sklep" i masz do wyboru kupno expa, perku, bonusów na mape, hp i skinów.  Pamiętaj na naszych serwerach są misję w których możemy dostać dodatkowego expa lub monety żeby wybrać misję na dany lvl wpisujemy "/misje"

Zasady ogólne

Na cod modzie gra powinna być energiczna. Na takich serwerach też się wykonuje cele.Jeśli widzisz czitera to zgłoś to na [email protected], żeby napisać tam musimy kliknąć "u" i piszemy najpierw "@potem treść".

Bindy:

Na Sklep: bind "klawisz" "say /sklep"

Na wyrzucenie perku: "bind "klawisz" "say /drop"

Na info o perku: bind "klawisz" "say /perk"

Bind na szybkie kupowanie w sklepie: bind "klawisz" "say /sklep;menuselect *;menuselect *"

*w te miejsca wpisujemy numer pod którym dana usługa jest umiejscowiona, jeśli chcemy coś z pierwszej strony to wpisujemy tylko z jednym "menuselectem" a jeśli z dwoma to dwa razy menuselect jak na przykładzie.

Bind na zbieranie naboi/ciał/itp: bind "klawisz" "radio2"

Na użycie perku bind "klawisz" "useperk"

A jeśli nie działa Ci umiejętność klasy możemy ustawić to w ustawieniach cs'a lub po przez binda: bind "klawisz" "+use"

 

Mam nadzieje że poradnik się podoba, jeśli czegoś brakuję proszę o napisanie niżej a zostanie zaktualizowane :)

Edited by Thomas
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.