Jump to content

Błąd z MVP

YouStee
 Share

Recommended Posts

Błąd z tym pluginem wiąże się taki, że np:

Wchodzi sobie gracz pod koniec mapki załóżmy , że ja (eXelek). Jest koniec mapy wszystko spoko gracz nie rozegrał ani 1 rudny bo mapa się zmienia.

A gracz np otrzymuje 2 MVP na 0 przegranych rund w tym samym zarabia on +3 euro. Taki sam przypadek był z graczem s1mple ( @ChmielxDD ).

Admin wszedł na serwer zagrał jedną rundę, lecz i tak nie zgarnął tego 1 MVP, a otrzymał nagrode w postaci 2 MVP. 

Moim zdaniem błąd powinien zostać rozwiązany jak najszybciej albo zastąpiony jakimś innym.

Te błędy z MVP mogą się zdarzać na każdym z serwerów ( w tym przypadku aż 4 ).

Dziękuje i pozdrawiam Exelek.

Edited by Exelek

Nooo to jest strasznie wkurzające :/ Trzeba to zmienić, bo tak jak autor opisał dzieje się tak praktycznie co 2/3 mapy. Czasami liczę sobie tak dla spr kto ile miał MVP to nawet wtedy ten plugin oszukuje i zamiast 4 daje 2.

P.S. Gdyby ten plugin dobrze działał to co rundę bym miał +3 ojro :( xD xD

• Support Admin

W tym momencie plugin z MVP jest na tyle skomplikowany, że ani ja, ani Zimny nie jesteśmy w stanie go dokładnie przerobić ;/

Poczekamy, aż d0nek się pojawi w zasięgu i zobaczymy co się da zrobić z tym fantem.

A ja bym zamiast tego dodał skrzynkę  z euro ( Drop by był w 100%) 

Losujesz ją na koniec mapki jak każdą skrzynkę kluczem otwierasz i np wylatują Ci euroski :D

Przykład:

Gracz otwiera i leci mu 5 euro , albo np leci mu 1 euro | Raz się zwraca skrzynka, a raz nie.

Najlepiej żeby był limit gdzieś do 10-14 euro.

A i niech ta skrzynka dropi tak jak skrzynka z nożami ;)

Edited by Exelek

Dnia 17.06.2017 o 11:04, Futuba napisał:

Podobny przypadek byl w czwartek, osoba ktora byla na poczatku mapy, chyba 2cm od serducha dostal skrzynke gdy go nie bylo na serwerze :_:

Ja tak samo miałem chyba i to kilkanaście razy.

Wchodziłem na serwer i miałem ponad 5 skrzyń ciężkich itd w ogóle nie grając.

Dnia 17.06.2017 o 13:30, Exelek napisał:

A ja bym zamiast tego dodał skrzynkę  z euro ( Drop by był w 100%) 

Losujesz ją na koniec mapki jak każdą skrzynkę kluczem otwierasz i np wylatują Ci euroski :D

Przykład:

Gracz otwiera i leci mu 5 euro , albo np leci mu 1 euro | Raz się zwraca skrzynka, a raz nie.

Najlepiej żeby był limit gdzieś do 10-14 euro.

A i niech ta skrzynka dropi tak jak skrzynka z nożami ;)

Podoba mi się pomysł kolegi, na koniec mapy dodatkowo 1 skrzynia z której lecą losowo euro 3-15 dla kogoś kto ma przykładowo najwięcej killi :)

Ej ej nie przesadzaj :D grałem wczoraj z 2h i tylko 2x miałem mvp :P futuba , aez i kilku innych graczy skutecznie mnie blokowali :) . Wracając do tematu faktycznie było coś nie tak "zaliczane" z tym że bym jeszcze zmienił 1 random +1-2 euro i 1 mvp +3 euro.. "Botki" i nowi często skamlą o euruski może jakby od czasu do czasu dostali kilka euro z losowania to skończyły by się teksty typu "pożycz 2 ojro na otwarcie skrzynki". Pozdrawiam :)

Prawdopodobnie wrzucimy za top3 kille także euro. Gdyż będzie się to wiązać z kolejnym pomysłem o którym wspomniałem czyli klany, które do ulepszania będą służyć właśnie eurosy.

Ale to kwestia czekania minimum do kolejnego resetu, mamy nadzieję, że do tego czasu uda nam się to zrealizować

• 4 months later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.