Jump to content

[PODANIE] aka frixio

freekill^^
 Share

Recommended Posts

1. Nick: freekill^^

2. Wiek: 15

3. Mutacja: Jak najbardziej posiadam.

4. Mikro: Tak, jest przeze mnie namiętnie używane.

5. Link do GT: http://www.gametracker.com/player/freekill^^/94.75.91.121:27015/ (ten tydzień trochę sczerbaty, ale gram regularnie)

6. Znajomość amxx (0-10): mocne 7.

7. Steam / Nonsteam: To i to, lecz preferuję gre na NS, spadki fps i te sprawy :/

8. Dlaczego Ty?: Co tu dużo mówić, mimo mojego młodego wieku (biorąc pod uwagę niektórych użytkowników tej sieci) i stereotyopów o dzieciaczkach, jestem osobą rozwiniętą intelektualnie, co pozwala mi ubiegać się o tą posadę. Uważam, że wiek to tylko liczba. Mam spore doświadczenie jeśli chodzi o CS'a oraz adminowania, praktycznie na każdym serwerze na jakim się zatrzymywałem posiadałem tę funkcję. Gram w te "strzelanki" jakieś 6 lat (oczywiście z przerwami) i mam pojęcie o graczu skilowym, a czitującym, więc nie jest mi obce odróżnienie tych dwóch typów graczy. Rekrutacja jest otwarta, dlatego też się zgłaszam, ponieważ adminów nigdy za wiele, a jestem małym pedantem, więc lubię go utrzymywać wszędzie, także na serwerze.

9. Czy spełniasz wymagania i znasz regulamin serwera?: Oczywiście

Wymagania:

1. Aktywność na forum: 5h, 10postów, minimum tygodniowe konto, brak warnów. +
2. Aktywność na serwerze: minimum 20h i 2 tygodnie stażu. +
3. Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna. +
4. Platforma STEAM (przydatne) i ukończone 16 lat. + (16 kończe w sierpniu)
5. Znajomość oraz akceptacja regulaminu serwera oraz regulaminu admina. +

• Support Admin
Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 months later...
  • Support Admin
Temat został przeniesiony do archiwum!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.