Jump to content

skarga kimisun - to już przesada.

kubek
 Share

Recommended Posts

Twój nick: kubek

Nick gracza/admina: Kimisun

Opis sytuacji: wylosował mi sie deagle w trakcie otwierania celi, kimi dal tt trzyma tt ginie jeszcze nie odliczyl, ja schowalem broń a ten mnie zabił. Poźniej przeszukał korado, znalazł smoka, lecz nie dał mu czasu na wyrzucenie tylko zabił poprostu mówiąc mu że mógł wcześniej wyrzucić miał czas.

IP/SID: to admin więc macie

Data i czas zdarzenia: 14.06 godzina około 18:14-18:15 dokładnie nwm mapa: Jail_alonecity_v1

Dowody(ss/demko):  Jest na hltv

edit. dołączam link do hltv http://d1.hltv.org.pl/srv40299/HLTV-1706141800-jail_alonecity_v1.dem.zip

Edited by kubek

nie dałeś czasu na wyrzucenie tylko powiedziales tt trzyma tt ginie i odliczyles i nie kłam bo to do niczego nie prowadzi. inni też Ci pisali żE fk masz po kilkanaście razy a ty nic

46 minut temu, Mario™ napisał:

Tylko polecenia do odw. trzeba odliczać w innych przypadkach tt ma 3sek. na wykonanie poleceń...

No ale cóż smoke to nie broń więc.. Błąd ze strony @KiMiSuN

TT trzyma TT ginie to nie tylko bronie. Smoki czy granaty wybuchowe sa rowniez zaliczane do broni. To tak na marginesie.

Sprawa wyglada tak, skoro mowil kto trzyma ten ginie, a ktos schowal (nie wyrzucil) a pozniej takiego delikwenta przeszuka i znajdzie bron czy cokolwiwk innego to mial prawo zabic. Natomiast jesli nie mowil kto trzyma ten ginie, a znajdzie bron poprzez komende przeszukaj CT powinien dac czas (3sec) na wyrzucenie. Jesli uzna ze byl zagrozony to ma prawo zabic takowa osobe. 

Reasumujac co do 1sytuacji skarga sluszna. Co do 2, mial prawo zabic. 

2 godziny temu, Mario™ napisał:

Tylko polecenia do odw. trzeba odliczać w innych przypadkach tt ma 3sek. na wykonanie poleceń...

No ale cóż smoke to nie broń więc.. Błąd ze strony @KiMiSuN

TT trzyma tt ginie - oznacza to ,że jeżeli terrorysta trzyma w ręku (obojętnie co to jest) coś to CT go zabija. Wyjątkiem jest broń biała - broń służąca do walki wręcz

Skarga jak najbardziej słuszna @kubek miał prawo schować digla jeżeli ct powiedziało tt trzyma tt ginie a Kimisun nie miał go prawo wtedy zabić,natomiast gdy kimi powiedział kubek na wyrzucenie digla masz ... i kubek nie wyrzucił to miał prawo cię zabić.Ale sprawdzając demko i czytając wasze komentarze stwierdzam że kubek został z fk . Kimisun otrzymuje +1

Edited by Shock

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.