Jump to content

Microsoft Office pakiet - jak i skąd pobrać

Titania
 Share

Recommended Posts

Dziś pokażę wam skąd pobrać pakiet MICROSOFT OFFICE 2007 bez żadnych opłat.  

Wchodzimy w poniższy link i pobieramy : 

KLIK

Po pobraniu musimy wypakować plik rar.

Aby wypakować naszą zawartość, musimy mieć zainstalowany program winRAR. Jeżeli jeszcze go ktoś nie posiada można go pobrać tutaj KLIK

Po wypakowaniu znajdziemy tam 3 pliki. Jeden z nich o nazwie "MS OFFICE 2007" jest plikiem ISO. Bez dodatkowego programu niestety go nie otworzymy. 

W tym celu trzeba pobrać program, który pomoże nam w prawidłowym odczycie tego pliku. Polecam DAEMON TOOL, który można pobrać tutaj : KLIK

iso.jpg.ffbcd87e2782b6806d5cfdc5413093c7.jpg 

Po instalacji programu, czas zainstalować nasz właściwy OFFICE. Z tym mam nadzieję, że nie będzie już problemu.

Pakiet OFFICE zawiera : 

Word

Excel

Power Point

OneNote

Outlook

Publisher

Access

Mam nadzieję, że pomogłam. Mogłam o czymś zapomnieć, ponieważ sama pobierałam to dość dawno. W razie pytań zapraszam na PW.

Edited by Titania

Moglas o czyms zapomniec, racja. Na forum nie udostepniamy crackowanych programow na ktore jest licencja. Dajemy legalne zrodla, jezeli ktos chce pobrac illegal powinien zadbac o to sam i wziac za to odpowiedzialnosc.

Aby wypakować naszą zawartość, musimy mieć zainstalowany program winRAR. Jeżeli jeszcze go ktoś nie posiada można go pobrać tutaj KLIK

Windows 10 ma wbudowane ladowanie plikow iso na stacje dyskow.

Nie wiem co Cie skusilo na taki krok, ale udostepnianie programow z licencja/platnych w Polsce jest zakazane.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.