Jump to content

[Rozwiązany] [SKARGA] T}{C OuVVeK


SeMpo
 Share

Recommended Posts

 

Twój nick: SeMpo

Nick admina: T}{C OuVVeK

Dokładny czas zdarzenia: 21:40

Opis sytuacji: Już któryś raz dostaję bez ostrzeżenia bana za txt choć ta kwestia jest kwestią sporną, gdyż chyba nie każdy rozumuje pojęcie "tekstury". Są takie miejsca jak na dd2_long czy dust_2002 gdzie ewidentnie wchodzi się w tekstury gry, i widzi wszystkich z zbugowanej perspektywy, czyli wejście w zbugowane miejsce, natomiast miejsca tj. dachy czy skrzynki gdzie idzie się normalnie dostać dwoma skokami czy long jumpem, które jest normalnym miejscem już nie. Tak czy inaczej, za te przewinienie ewidentnie jest napisane, że karą jest " Ostrzeżenie, Kick, Ban na 1h - 5h ", więc dlaczego owy admin się do tego nie stosuje? Ostrzeżenie/kick za jednorazowe, dwukrotne przewinienie, a ban za notoryczne łamanie zasady nie robiąc sobie nic z ostrzeżeń. Osobiście ani razu nie widziałem, aby dawał komuś upomnienie lub kicka, tylko za każdym razem ban ban, ban. Uważam, że OuVVeK jest zbyt rygorystyczny dla graczy i proszę, aby zająć się tą sprawą, bo nie po to admin jest, żeby wszystkich ustawiać po kątach, a jak tak się przykłada do swojej roli, to niechaj może zacznie w końcu siedzieć na spect i obserwować czy, aby na pewno rozgrywka jest równa.

THC - na drugi raz może mnie oświeć czy dach lub skrzynka według jegomości jest teksturą czy nie, to nie będzie problemów z obrazą, ale tak czy inaczej, vip nie dla parady ma 2 skoki, tylko żeby także zdobyć lepszą pozycję podczas gry, weź to pod uwagę.

Dowód: AMXBans

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A to ciekawostka mówiłem na starcie rundy (cs_italy2) że TXT są te wyższe daszki ten pierwszy na lewo od respa tt nie jest TXT po tym jak padłem patrze i co SeMpo biega po daszkach więc jak nie było ostrzeżenia chłopie ja ostrzegam czasami aż za dużo bo np na eldorado dostałeś bana na 30 minut a mówiłem złapie za skan daje godzine odrazu i tak kilka rund aż wkońcu Cię złapałem powinienem dać Ci tą godzine i zazwyczaj ostrzegam a później banuje a za tekst "to nie są tekstury frajerze" dostałeś 2h bana za obraze bo ja zostałem ADMINEM po to żeby łapać ODPALONYCH "FRAJERÓW" a nie po to aby jakiś przygłup mi ubliżał :)

Link to comment
Share on other sites

Popieram skarge i zdaza mu sie wyzywać z kimś i wczynac dziwne rozmowy i dyskusje.

Nie jest za mily dla niektorych graczy.

Mnie to za byle co banuje, byle jakis powod, szuka tylko bo po prostu nie lubi.

To w ogole nie jest Adminowanie dla dobra serwera i graczy, bo przez takich sie grać odechciewa.

Link to comment
Share on other sites

Ale to chyba pisałeś na sayu, a nie na y@, bo jakoś ani na eldo, ani na italy nie widziałem takowego komunikatu. Po to masz kicki, żeby upewnić się, że gracz był w pełni poinformowany i miał pełną świadomość możliwości wyłapania bana. Do bana za obrazę nic nie mam, bo mnie wkur*iłeś, to ci pocisnąłem, a co do przygłupa, to viceversa, bo nie po to kupuję vipa, żebyś mnie banował za możliwość dostania się w lepsze miejsca za pomocą 2 skoków.

 

EDIT: I także sądzę jak Mustang, że owe wykonywanie swoich obowiązków nie działa dla dobra serwera, bo jak przez 2 tygodnie grało mi się zajebiście, to tak samo coraz bardziej nie zajebiście mi się zaczęło grać gdy THC wojuje jako admin. Co prawda wyłapałem od niego 3 bany i tylko od niego, ale to nie zmienia faktu, że zdenerwuje mnie, i pewnie nie tylko jego zachowanie.

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Mustang! napisał:

Popieram skarge i zdaza mu sie wyzywać z kimś i wczynac dziwne rozmowy i dyskusje.

Nie jest za mily dla niektorych graczy.

Mnie to za byle co banuje, byle jakis powod, szuka tylko bo po prostu nie lubi.

To w ogole nie jest Adminowanie dla dobra serwera i graczy, bo przez takich sie grać odechciewa.

Przestań w końcu uprzykrzać innym ludziom życie, jeżeli Twoje się nie udało, bo w przyszłości będzie tylko gorzej, karma wraca.

Sprawa dotyczy oskarżającego, oskarżonego oraz Administracji odpowiedzialnej za rozstrzygnięcie sporu, nikt nie potrzebuje tutaj takich kibiców, jak Ty, gdzie jesteś przeciwko każdemu adminowi, bo Tobie nim nie udało się zostać.

Nie wpłynąłeś ani trochę na rozwiązanie sytuacji, zero dowodów, puste gadanie, co tylko napisałeś swój ból pupy dot. Ołówka, bo gdzieś tam Cię kiedyś zabolało.

Zastanów się czasem, co robisz.

Link to comment
Share on other sites

też popieram skarge. Dostałem bana za txt na 5minut bez ostrzeżenia za wchodzenie na dach na mapie fy_pool_day.

Z tego bana wyszło tak że na server 2 dni nie mogłem wejsc bo podobno weszłem na aktywnym banie i automatycznie dostałem perma jak to powiedział ouwek. Musiałem wyjasniać na forum.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, v0rtex napisał:

Dostałem bana za txt na 5minut bez ostrzeżenia za wchodzenie na dach na mapie fy_pool_day.

I bardzo dobrze, a że wyjątkowo wpadłeś niby na aktywnym to już nie musi być wina Ouvvka, poniesie winę ten kto Cię zbanował, a to nie jest już sprawa na ten temat.

 

Swoją drogą nauczcie się przestrzegać regulaminu a nie próbować się tłumaczyć, ban słuszny jednak trochę za długi, ale powód miał jak najbardziej Ouvvek.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.