Jump to content

Gang - ulepszenia

ScreamMyName
 Share

Recommended Posts

Witam. Wiem, ze istnieje juz takie cos jak przelewanie szlug ale moze by tak dodac jakies bajery do gangu np. W menu /gang dodac opcje "wyslij $" oraz "wyslij szlugi" kolejno lista czlonkow, a nastepnie dodac dowolna ilosc. W koncu lepiej wspierac swoj gang. Druga sprawa to podlapalem pomysl od @KiMiSuN'a. Na mysli mam misje. Skoro mamy gangi na serwerze fajnieby dodac druzynowe misje (polecam wysokie progi) np. Zabij 300x CT - nagroda po 100 szlug dla kazdego czlonka gangu. Czapki... Chcieliscoe czapki wiec moznaby dodac np. Zabierz bron prowadzacemu x500 razy nagroda w postaci VIP'a. Co wy na to by wprowadzic to do gangow i wszystko wspolnie wykonywac ze swoimi czlonkami? Fajnieby tez dodac limit czlonkow np. Limit to 5czlonkow. Chcesz zwiekszyc slota koszt 2000 szlugow. Wtedy wszystko bedzie mialo sens bo tak jak bysmy mieli dzialac wspolnie by jakas misje wykonac to bez sensu jal w gangu bedzie pol serwa tak jak to teraz jest u Kimisuna 'warzywa' :) chcesz szybciej wykonac misje trzeba sporo papierosow zainwestowac co moze sie udac korzystne. Fajnie nad tym pomyslec i zmodyfikowac gangi. Co do nagrod wszystko do ustalenia. 

Co wy na to?

No faktycznie za dużo tych Vipów, a serwer w końcu musi też na czymś zarabiać więc załóżmy, że vip-y czy Svip-y będą tylko za pieniądze czy wygrane konkursy.

Ale... dodatkowe nagrody proponowałbym wgranie łomów z większym DMG. W sumie takowe już są dla VIP właśnie ale może by dodać jakieś inne skiny, a taki łom można by zgarnąc za jakąś tam misje. Ogółem spoko opcją byłyby lvl-e misji. Przykładowo Poziom 1 - wygraj 10x w pojedynku na deagl'a (by przejść do poziomu 2 trzeba wygrać na wszystko co jest w pojedynku). Takie zadanie jest mega trudne, ale by przejść poziom (załóżmy max 50) to by przejść 50 poziom nagrodą będą łomy takowe. No nie wiem wszystko jest do obmyślenia tylko chciałbym poznać waszą opinie. Ja mogę nad tym pomyśleć i wymyślić poziomy trudności itd. tylko czy opiekunowe czy h@ będą za. 

Do opcji /gangi wprowadzić podpunkt "misje" i tam sprawdzać swój stan co musimy zrobić, a co już za nami by osiągnąć wyższy lvl. 

Ogólnie to pomysł niezły ale 5 osób to trochę za mało. :P Max 10.. Mozna by było dodać misję za to co napisałeś ale to trochę powiększyło liczebność buntów więc też dobrym pomysłem byłoby naprzyklad : zdobądźcie wspólnie 200 rzyczen i dać za to największa nagrodę to wtedy by było jeszcze lepiej.. Co do lvl spoko pomysł 

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.