Jump to content

Skarga na admina "B4rtek"

M@Y0
 Share

Recommended Posts

Twój Nick: IkY l M@Y0

Nick Oskarżonego: B4rtek

IP/ID gracza/admina - N/A

Opis sytuacji: Witam, dostałem bana z powodem: " Czitujesz / Cheating". Gdzie gra była czysta, a ban bezpodstawny. Co prawda długość zawieszenia mnie na serwerze to tylko 5minut, lecz sprawę według mnie trzeba wyjaśnić. Więc Droga Administracjo sieci 1shot2kill, proszę o wyjaśnienie mi czemu w/w Admin mógł dać mi bana z takim powodem bez jakichkolwiek dowodów? Pragnę zauważyć, że ów Admin mógł się pomylić z powodem bana, lecz wątpię. Zachowywałem się na serwerze kulturalnie itd. Jako że w tej sprawie jestem poszkodowanym to wnioskuje o upomnienie admina banującego.

Czas zdarzenia: 11.06.2017 - 12:14:17

Dowody[dem/ss]: To powinno wystarczyć: http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php?bid=6445

Liczę na szybkie wyjaśnienie tej śmiesznej sytuacji...

Pozdrawiam :)

edit 1: kolejny ban od tego Admina, tym razem na 1h. Link do amxbans - http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php?bid=6461

Edited by M@Y0

4 minuty temu, zjc napisał:

Może i nie powinienem, ale skor odostałeś bana za czity to odwołaj się w odpowiednym dziale..

Po co mam się odwoływać skoro to tylko 1h?
Proszę o wypowiedzenie się H@ i wyższej rangi administracyjnej.

Jeżeli masz problem z ostrzeżeniami to następnym razem zrobię ci screeny i wtedy już nie będzie ostrzeżeni nie jeden gracz który był w tym czasie na serwerze pisał o tym na u@ więc ktoś chce to dalej sprawdzać proszę bardzo dostałeś tylko ostrzeżenie bez żadnych dalszych konsekwencji jeżeli to ci przeszkadza będę skłonny sprawdzać cię dokładniej.

Pozdrawiam:-) 

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.