Jump to content

Admin się obraził bo mu powiedziałem prawdę ;>

PanZabójca19
 Share

Recommended Posts

Nick: @f[0]r3$t '

Czas: przed 10 minutami ;p 

Powód: Admin zbanował osobę z paką, która latała po mapie i nie wiedziała ( lub wiedziała ) co się z nią robi. Dostał bana na 30 minut za cele JEDNAK miał on jeszcze prawie minute czasu. Oczywiście zareagowałem. Zapytałem ( nie za kulturalnie ) z jakiej paki on go zbanował. W odpowiedzi przeczytałem tekst na y@ skierowany do mnie o treści ,, JAPAA ''. Powiedziałem mu co o nim myślę czyli - ,, gra tu 2 miesiące i uważa że jest jakiś kur*a wszechwiedzący '' i jeszcze z 2 bluzgi. Dokładnie nie pamiętam jednak wszystko jest na demku. ADMIN NIE DOŚĆ ŻE NA Y@ POWIEDZIAŁ DO MNIE ( 2 admina ) ,,JAPA'' TO JESZCZE MNIE ZBANOWAŁ NA 30 MINUT. Nie proszę o ub ponieważ faktycznie byłem nie kulturalny jednak o ukaranie foresta. Zbanował 2 admina i wykorzystuje y@ nie do tego do czego służy. 

dowody: http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php?bid=6065 , http://f1.hltv.org.pl/srv40794/HLTV-1706102039-de_dust2.dem.zip 

Edited by PanZabójca19

Człowieczku ;D 

Koleś miał 0:47 na plant, pisałem mówiłem na majki o pace lecz on to lekceważył więc dałem mu bana Ty do mnie sapałeś więc napisałem JAPA bo nie dam się tak traktować, tu jest dowód jak się ADMIN'owi nudzi i daje przykład graczom.. To że jesteś adminem nie zwalnia Cię z tego że możesz obrażać innych a na bana zasłużyłeś mimo tego nic Cię tu nie zwalnia.. I skarga jest słuszna ale dla Ciebie bo to Ty zostaniesz jeszcze ukarany za to nie ja :)<3 20170610204325_1.thumb.jpg.d1cac45562dad00226474542fa487966.jpg

Po ch*j robicie jakieś spory między sobą. Wyjaśnijcie je między sobą i opiekunami, a nie robicie spam na forum.

Co do skargi.

Do regulaminu powinno zostać dodane 

1: Admin nie banuje drugiego admina | Albo coś w ten styl.

@f[0]r3$t ' , ten ss z consoli wygląda tak jak by pomiędzy nimi było powycinane. Albo mi się tak wydaje :) .

A daj całego ssa. ( bo tam na y@ napisałeś do mnie " japa ")...  Roni a Ty to zupełnie co innego weź to pod uwagę.  To że jesteś adminem nie znaczy ze jesteś bezkarny. Co prawda bluzgalem jednak to co ty zrobiłeś to już porostu kpina :D

Nie robie juz spamu, niech się tym zajmie opiekun serwera @Roni lub ktoś z wyższej administracji

Edited by PanZabójca19

Zostawić Was na trochę bez mojego nadzoru i już się gówno robi na serwerze...

Jutro przeglądam logi z ostatnich dni kiedy mnie nie było. Znajdę coś - będą poważne konsekwencje, łącznie z bezpowrotnym wylotem z admina. Mam dość wiecznej zabawy w kotka i myszkę.

Żeby się nikt nie zdziwił, jak nagle wejdzie na serwer, a tu admina brak.

Jedno co do tej pory mogę powiedzieć. Jak ktoś myśli, że jest mną, albo że jest bezkarny na serwerze, to się GRUBO pomylił. Ewidentnie tu widzę nadużycie praw, ile razy Wam mówiłem co możecie, a czego nie.macie prawa zrobić. I nie ma gadania: "Roni by tak zrobił", bo ja to ja, a Wy się nauczycie swojego miejsca w szeregu.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.