Jump to content

Fabrykasily- godni polecenia?

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
 Share

Go to solution Solved by p a t r i o t i c,

Recommended Posts

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Witam, 

W krótkim czasie "nawiąże" współpracę(czy jak to się zwie) z http://www.fabrykasily.pl dieta + plan. 

Mam pytanie czy są według was godni polecenia? mieliście styczność z nimi? Duzo YouTuberów ich reklamuje, chętnie posłucham opinię na ich temat :P

To, że dużo youtuberów ich reklamuje, nie znaczy, że są dobrzy, jednak z czystym sumieniem mogę Ci ich polecić. Kumpel zamawiał u nich dietę redukcyjną, nie narzekał, pełna profeska w tym co robią. Ode mnie, polecę http://potreningu.pl:) Według mnie, o wiele lepsza oferta. Pozdrawiam.

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Godzinę temu, Sadysta napisał:

To, że dużo youtuberów ich reklamuje, nie znaczy, że są dobrzy, jednak z czystym sumieniem mogę Ci ich polecić. Kumpel zamawiał u nich dietę redukcyjną, nie narzekał, pełna profeska w tym co robią. Ode mnie, polecę http://potreningu.pl:) Według mnie, o wiele lepsza oferta. Pozdrawiam.

Zastanowię się nad tym co poleciłeś, jednak chyba wybiorę fabryke :P. Wiem, że nie znaczy jak dużo YouTuberów ich reklamuje, że są dobrzy dlatego też pytałem was o zdanie :P 

Fabryka też jest dobra,także bierz śmiało. Tym bardziej, że podejrzewam, że dieta potrzebna raczej do amatorskiej siłowni, chcesz pewnie dobrze wyglądać i się czuć, a nie robisz tego dla jakichś zawodów, więc nawet jakieś drobne wypatrzenia nie miałyby wpływu na efekty :P

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
34 minuty temu, Sadysta napisał:

Fabryka też jest dobra,także bierz śmiało. Tym bardziej, że podejrzewam, że dieta potrzebna raczej do amatorskiej siłowni, chcesz pewnie dobrze wyglądać i się czuć, a nie robisz tego dla jakichś zawodów, więc nawet jakieś drobne wypatrzenia nie miałyby wpływu na efekty :P

Dokładnie tak :) 

Pamiętam, że podobały mi się ich artykuły wchodziłem tylko dla motywacji, jednak po zdobyciu większej. Przy okazji wchodziłem na ich artykuły bo jak kolega wyżej napisał, ja także miałem ich polubionych na fb, poczytałem trochę więcej u nich na stronce w kontekście Treningu, motywacji było ok, ale parę ich tematów błędnych na temat diety zniechęciło mnie do tego portalu, jak do men's health. Głównym powodem tego były artykuły w stylu chcesz schudnąć nie możesz koniecznie jest tego i tamtego i owego, to samo w drugą, stronę gdzie wiadomo, że liczą się kalorie, makro i fakt, że z w miarę ze zdrowych produktów to wszystko dostarczamy nic więcej i takie dodatkowe artykuły stawiają krzyżyk w rozwiązanie, które ty stosujesz a ono na ciebie działa a, według jakiegoś tam artykułu jest to niemożliwe 

Z tą Fabryka Siły bym tak nie szalał. 

Miałem przypadek, w którym dwie osoby dostały identycznie te same plany mimo, że ich wytyczne znacznie się różniły. Tak jak napisał kolega wyżej, potreningu.pl - tutaj według mnie możesz znaleźć to, czego szukasz :)

Polecam samemu ćwiczyć bez żadnej rozpiski. Najlepszym treningiem jest zmiana treningu. Trzeba kombinować i co jakiś czas zmieniać plan treningowy bo później po porstu już nie daje efektów. Przypominam, że zmiana kontu również daje jakiś efekt np przy robieniu tricepsów. Najlepiej stosować na dodatniej ławce i od razu inne mięśnie pracują i efekty widać. 

Obecnie swój trening zmieniam po 2-3 tygodniach i jest to dobry sposób bo po zmianie od razu zakwasy wchodzą mimo, że ćwiczę regularnie :)

Swoją drogą oczywiście budujmase czy fabrykasiły jak najbardziej polecam (artykuły pomagają w ćwiczeniach - wiele ciekawych informacji) 

Aby rozpisać dietę nie trzeba być ekspertem, oraz być dietetykiem może zrobić, to każdy kto ma w ogóle jakieś pojęcie o siłowni. 

Czy to chodzi o masę czy redukcję. 

Co do planów treningów, używam czasami apki na telefon z kfd jest tam dużo ćwiczeń na poszczególne partie ciała ze szczegółową rozpiską, za jakie partie ciała odpowiada dane ćwiczenie, oraz jak je robić.

• Solution
Dnia 19.06.2017 o 11:35, daniel24145 napisał:

Polecam samemu ćwiczyć bez żadnej rozpiski. Najlepszym treningiem jest zmiana treningu. Trzeba kombinować i co jakiś czas zmieniać plan treningowy bo później po porstu już nie daje efektów. Przypominam, że zmiana kontu również daje jakiś efekt np przy robieniu tricepsów. Najlepiej stosować na dodatniej ławce i od razu inne mięśnie pracują i efekty widać. 

Koledze chyba bardziej chodzi o dietę, a jeżeli ćwiczysz to wiesz, że dieta jest równie ważna co sam trening :D

Osobiście polecam wspisac na FB Czarny Furiat. Koleś sztos: trening dieta + kontrola. Również polecam Pana Michała Karmowskiego. Za 3 miechy o ile się nie mylę to 150-200zł. 

Edited by p a t r i o t i c

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
1 minutę temu, p a t r i o t i c napisał:

Koledze chyba bardziej chodzi o dietę, a jeżeli ćwiczysz to wiesz, że dieta jest równie ważna co sam trening :D

Osobiście polecam wspisac na FB Czarny Furiat. Koleś sztos: trening dieta + kontrola. Również polecam Pana Michała Karmowskiego. Za 3 miechy o ile się nie mylę to 150-200zł. 

Ciężki wybór a w środe kupuje :/

56 minut temu, don Erwin napisał:

Ciężki wybór a w środe kupuje :/

Powiem ci tak.. Michał nie wstawia takich zdjęć jak zmieniają się jego podopieczni a Czarny to w sumie wstawia coś cały czas :D na twoim miejscu bralbym czarnego.

Edit.: Wszedłem teraz na fan page Karnowskiego i robi tą samą bajkę co czarny. Rzeczywiście trudny wybór przed tobą ale czy wybierzesz jednego czy drugiego, to i tak będziesz zadowolony.

Edited by p a t r i o t i c

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
8 minut temu, p a t r i o t i c napisał:

Powiem ci tak.. Michał nie wstawia takich zdjęć jak zmieniają się jego podopieczni a Czarny to w sumie wstawia coś cały czas :D na twoim miejscu bralbym czarnego.

Orientujesz się Ile kosztuje Czarny? 

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
2 minuty temu, p a t r i o t i c napisał:

Tak jak pisałem wyżej. Wydatek rzędu 150-200zl.

To dobra cena, dzięki. Ostatecznie Czarny > Jaglak > Fabryka > kfd?

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
30 minut temu, p a t r i o t i c napisał:

Czarny lub jaglak. To już twoja decyzja. Jeżeli chodzi o cenę zawsze możesz napisać do jednego i drugiego na PW i dowiedzieć się więcej :D

A co sądzisz jeszcze o Mariusz Mróz?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.