Jump to content

THE END :*

YeS?
 Share

Recommended Posts

Myślałem ze kiedyś wrócę na tą sieć bo to był mój 2 dom :* nadal może jest będę tęsknił ale cóz ;/  Pisałem jakiś temu ze odchodzę i odszedłem bo brak czasu . rodzina ,dziecko . się pojawiło :)  i Dużo ludzi mi gratulowało .i bardzo wam za to dziękuje jesteście po prostu cudowni :) .
Pozdrawiam ;
KRYSTEK -dałeś mi szanse na opiekuna css , ale zbytnio nie zasłuzyłem na niego ale chociaż dałeś mi szanse wiec ci dziękuje bardzo jesteś wporządku co do zlotu to i tak wpadne :) i prowadz tą serwerownie jak najlepiej powodzenia ogolnie w zyciu itp .
LEMON - pomagaj krystkowi bo dzięki tobie też jest ta saerwerownia . nie znam cie dokładnie ale było miło . wporządku jesteś  :)
ZIMNY -no siemka zimny nie bądz cały czas zimny bo wkoncu lato idzie :) wporządku koleś . i trzym sie .
K1CKER - pomogłeś mi nie raz i za to ci dziekuję i wiesz myslę ze awansujesz na lepsze stanowisko wiesz za kogo :) .
ALEKSANDRA - prowadz serwer jak prowadziłaś bo bardzo w porządku i bardzo miło się grało ;c :)
HYPE I KINGA jesteście ogarnieci moderatorami . i myslę ze kiedyś coś awansujecie na lepsze stanowisko :D
DON ERWIN - pamietaj wiesz o czym kiedyś gadalismy i tak dostanie :P trzymaj sie mordko ;d
K2,TITIS, mała mi , wredzioszek , w porządku jestescie :D i eloszka xd

MADZIA :* CIociu przepraszam , ale nadszedł ten czas ile się można wkur****  ale wkoncu nerwy opadają wiec zacznę to co jest najlepsze :* jesteś najlepszą ciocią dla kacperka ;3 my mamy ogolnie kontakt itp czy gg czy real czy skype tel . mamy wszystko mamy :3 bardzo cie polubiłem i to nic nie zmieni i tak cie bd lubiał ;3 :* papa <3

RONI - hahahaha , po prostu wiesz co daj mi bana bo to tylko umiesz potrafic , dla cb to jest frajda :) ale cóz na to poradzimy nie kazdy się urodził z genami dobrymi . :)
nie chce cie obrazać bo nie jestem takim typem człowieka , ale powiem ci jedno ze kiedyś trafisz na silniejszego :) bo kozak na gg czy fb to kazdy potrafi byc ale cóz.
twoje zycie twoja sprawa . i chcesz zbanuj mnie nie będe płakał ;c i powodzenia ci życzę :)

Teraz, Magda xd napisał:

Wiem ze wrócisz bocie jeden <3 . Nie wytrzymasz <3 :D daje Ci tydzień :3. Mamy Kontakt ale powiedziałam Ci co się stanie jak coś zrobisz :3 Mam nadzieje ze chociaż trochę użyjesz tego swojego mózgu :). Sama Cię dojadę i zobaczymy jakim bedziesz cwaniakiem :D

Kochano ciociu nie bój się ;* papapa i wiesz zapraszam cie w odwiedziny do kacperka :* papap <3

Kolejne głupie i jak dla mnie bezsensowne pożegnanie, ale skoro tak postanowiłeś, to nie pozostaję mi nic innego jak życzyć Tobie szerokiej drogi i powodzenia!

No i mam nadzieję, że mimo wszystko jednak za jakiś czas wrócisz :P 

3maj się :) 

Widać u kogo genetyka i nie tylko szwankuje... Cóż, widzę, że zdanie o mnie wyrabiasz sobie na dość marnej bazie. Jak tak będziesz postępował dalej, to śmiem wątpić w rozsądne wychowanie dziecka... A szkoda, bo młody ma jeszcze szansę na fajne życie, o ile jego rodzic dojrzeje do funkcji i zmądrzeje.

Sam sobie zaprzeczasz w każdym kolejnym zdaniu, widać, to co napisałem wyżej jednak jest prawdą xD Niby obrazić nie chcesz, ale próba ataku na rodziców jest... Ciesz się, że nie zniżam się do Twojego poziomu, bo już by było po sprawie.

I jeszcze jedno, ja w przeciwieństwie do Ciebie wiem, że są silniejsi ode mnie na świecie. Co więcej, mam wystarczającą zdolność używania rozumu i wiem kiedy i na co sobie mogę pozwolić, a uwierz mi, forum to tylko odskocznia od mojego życia.

Nikomu źle nie życzę, nawet największym szujom, więc i Tobie życzę powodzenia. Może kiedyś będą jeszcze z Ciebie ludzie.

Teraz, Roni napisał:

Widać u kogo genetyka i nie tylko szwankuje... Cóż, widzę, że zdanie o mnie wyrabiasz sobie na dość marnej bazie. Jak tak będziesz postępował dalej, to śmiem wątpić w rozsądne wychowanie dziecka... A szkoda, bo młody ma jeszcze szansę na fajne życie, o ile jego rodzic dojrzeje do funkcji i zmądrzeje.

Sam sobie zaprzeczasz w każdym kolejnym zdaniu, widać, to co napisałem wyżej jednak jest prawdą xD Niby obrazić nie chcesz, ale próba ataku na rodziców jest... Ciesz się, że nie zniżam się do Twojego poziomu, bo już by było po sprawie.

I jeszcze jedno, ja w przeciwieństwie do Ciebie wiem, że są silniejsi ode mnie na świecie. Co więcej, mam wystarczającą zdolność używania rozumu i wiem kiedy i na co sobie mogę pozwolić, a uwierz mi, forum to tylko odskocznia od mojego życia.

Nikomu źle nie życzę, nawet największym szujom, więc i Tobie życzę powodzenia. Może kiedyś będą jeszcze z Ciebie ludzie.

ehh wiesz chce być miły chociaż na pożegnanie :) ;/ ale coz roni . nie kazdy jest taki udany jak ty :D nie no zartuje , wporządku jesteś . pisze to wiesz chce odejsc w dobrym pozegnaniu :) . Ale i tak wiesz jeden mam minus do cb ale nie mowmy o tym :) .

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.