Jump to content

Podanie Amcia <3 ;3

Kaja.
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry: Amcia
Twoje imię: Kaja ;3
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): -----
Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/Amcia/80.72.42.126:27015/ Ostatnio mnie nie było na serwerze dlatego że 
miałam sprawy rodzinne.
Staż w Counter-Strike 1.6: Będą już z 3 lata ;-3
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 7/10 
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: 1 rok  Polubiłam serwery JailBreak i zaczęłam grać ;]]
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach:  Pełniłam tę funkcje wiele razy na serwerach takich jak Jailbreak, czy
chociażby Only DD2, Cod mod (oczywiście nie na tej sieci).
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Jasne ;3
Czy posiadasz mutacje:   ----
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer? Taki przypadek Heh :-]]

Dodam coś od siebie jeszcze:  Pochodzę z Podlasia. Generalnie jestem osobą, która jak cokolwiek zaczyna robić to daje z siebie wszystko. Cenie bardzo kulturę , także jeżeli zostanie mi przydzielona ta ranga, na serwerze na pewno będzie panował ład, a gracze obrażających  w jakikolwiek sposób innych będą surowo karani. Wypełniam swoje obowiązki solidnie, sumiennie, można na mnie polegać. Mogła bym dorzucić parę złoty na serwer ;3 Aktywność też poprawię ! ;3 ;*

Edited by Kaja.

Jestem na Nie

Nadrób forum, pograj na serwerze. Rozumiem, że sprawy rodzinne etc. Ale nie było Cię na serwerze ponad miesiąc co mówi GT. Gracze Cię nie kojarzą.

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.