Jump to content

Autorska Mapa

Leniuch
 Share

Recommended Posts

Witam. Gram już trochę w cs'a, najwięcej w zombie mody i mogę stwierdzić, że mapy które są wgrywane na server są już trochę monotonne i nudne, dlatego zrobiłem własną mapę, którą mam nadzieję wrzucicie do puli map na waszym serverze. Jednakże przed tym chciał bym, aby wypowiedziało się dużo osób co myśli o mapie, udostępnię ją do pobrania, niech każdy powie co myśli, ew. co jest do poprawy. Posiadanie nowej mapy na pewno przyciągnie nowych graczy, chcących zobaczyć nowinkę ;).

Pozdrawiam

SS'y mapy:

https://zapodaj.net/e154d9eaccbca.png.html

https://zapodaj.net/b4c2f0b116fed.png.html

PS: Każdy kto chce przetestować mapę, musi ją pobrać z załącznika w poście i wrzucić ją do folderu maps/cstrike/"wasz folder cs'a", miłej zabawy :)

save-zm_rift-003238.txt

zm_rift.bsp

Edited by Leniuch

Mapa mała, no nie wiem czy to wypali przy takiej ilości graczy w dzień - może to być grana mapa w nocy.. Ale na 100% sam system w końcu zaproponuje twoją mape.. Więc co do mapki jesteś neutralnie nastawiony - Głównie mógłbyś zrobić ją o wiele większą była by ciekawsza bo znając naszych graczy nie będą nawet mieli gdzie się schować bo nikt ich nie wpuści do kamp.. A kamp jest bardzo malutko.

Mapa jest mała, ponieważ tak miało być. Często jest tak, że na większych mapach ludzie wolą ją zwiedzać niż wykonywać jej cele, a co do małej ilości kamp, kryjówek to mogę dodać coś jeszcze, nie stanowi to problemu.

Mimo to, że nie mam dostępu do Waszego serwera, to i tak się wypowiem na temat tej mapy, ponieważ mam już trochę doświadczenia z takimi serwerami.

Sprawdziłem właśnie mapę, rzeczywiście mała w porównaniu do map które grałem osobiście wcześniej na innych serwerach, ale nadrabia trochę ilością kevlarów i dobrymi kampami, które są dostępne na mapie. Przy pełnym serwerze to by był kompletny "młyn", więc jak ktoś tam wyżej napisał, lepiej by było ją udostępniać bądź unikać jej wybierania podczas godzin szczytu. 

Skoro już zacząłem pisać o wyborze tej mapy, to uważam, że podczas głosowania ta mapa byłaby raczej unikana, ponieważ gracze mają tendencje wybierania map, które są bardziej "znajome". 

Doceniam wszelkie starania autora tego postu w tworzeniu tej mapy, ale osobiście jestem na NIE. Oczywiście gracze grający na tym serwerze mają raczej większe prawo głosu w tym przypadku, niż ja. :D

Dnia 10.06.2017 o 08:32, Bally napisał:

Mimo to, że nie mam dostępu do Waszego serwera, to i tak się wypowiem na temat tej mapy, ponieważ mam już trochę doświadczenia z takimi serwerami.

Sprawdziłem właśnie mapę, rzeczywiście mała w porównaniu do map które grałem osobiście wcześniej na innych serwerach, ale nadrabia trochę ilością kevlarów i dobrymi kampami, które są dostępne na mapie. Przy pełnym serwerze to by był kompletny "młyn", więc jak ktoś tam wyżej napisał, lepiej by było ją udostępniać bądź unikać jej wybierania podczas godzin szczytu. 

Skoro już zacząłem pisać o wyborze tej mapy, to uważam, że podczas głosowania ta mapa byłaby raczej unikana, ponieważ gracze mają tendencje wybierania map, które są bardziej "znajome". 

Doceniam wszelkie starania autora tego postu w tworzeniu tej mapy, ale osobiście jestem na NIE. Oczywiście gracze grający na tym serwerze mają raczej większe prawo głosu w tym przypadku, niż ja. :D

Zgadzam się, jednakże na server są wgrane jeszcze mniejsze mapy niż moja, a gracze i tak je dość często wybierają, dobrym przykładem jest mapa zm_dusthorror. Postaram się troszkę przerobić mapę, aby nie była taka "pusta" i nie robiła wrażenie małej.

Edited by Leniuch

Na zombie modach gram nie od dziś i wydaje mi się, że wiem czego gracze potrzebują. Często jest tak, że kryjówki są zajmowane i wbija do nich jedna, dwie, a czasem trzy osoby, dlatego na mojej mapie gracze znajdą dużo kryjówek, jedne lepsze, drugie gorsze, generalnie chodzi o to, aby nie było sytuacji, w której gracz nie ma gdzie się podziać. Kryjówki są tak skonstruowane, aby dawały możliwość dotrwania do końca rundy jako człowiek, ale jednocześnie żeby nie było to takie proste. To gdzie znajdują się kryjówki także nie jest przypadkowe, starałem się rozmieścić je tak, aby nie było tutaj sytuję "młynu". Nie dodawałem detali do mapy, ponieważ są zbędne i powodują u niektórych problemy z fps'ami. Uważam, że można dodać mapę na próbę i zobaczyć jak gracze na nią zareagują, starałem się połączyć najpopularniejsze i najchętniej grane mapy na zombie modach, oto efekt:

https://zapodaj.net/48baec8133943.png.html

https://zapodaj.net/4c27b39646d91.png.html

Dla zainteresowanych pliki z mapą w załączniku posta.

save-zm_rift-174958.txt

zm_rift.bsp

Edited by Leniuch

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.