Jump to content

Ktoś coś? Metin2

korpo251
 Share

Recommended Posts

Siemanko

Gracie na jakimś serwie? I możecie go polecić. ( Serw typu easy, easy/medium może jakiś hardzik ale musi być wyjebany pięknie :D )

Wymaganie jest takie aby administracja była aktywna i ludzi dużo ale nie za dużo! Chętnie zagram z kimś !

Pozdrawiam :fffuuuplz:

• Replies 21
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• 3 weeks later...

Ogólnie wystartował serwer podajże "Meritalmt2" serwerem z prezentacji bardzo fajny, na starcie około 2k ludzi a zamierzam tam grać i fajnie by było zorganizować ekipę i gadać na ts. Ja jestem obecnie na kolonii i wrócę dopiero 13 więc...

@Thomas mariner troszkę nudny, grałem pełno czasu na nim i mam te wszystkie perf eq księżyca, Radek od zajebania  więc czemu nie :D

Edited by Blladeerek

Z privków polecam VirtualMT2, fajnie się gra i parę fajnych unikatowych rzeczy znajduje się na serwerze. Jeżeli ktoś by chciał pograć na jakimś innym privku (easy najlepiej) to jestem chętny ;)

• 4 weeks later...

Divine Word w porządku serwer i administracja bardzo aktywna co chwile jakieś konkursy eventy, całkiem w porządku jedynie wada ze szybko się wbija 250, a zaleta ze  ciężko z eq,. Serwer kiedyś padł ale wystartował jakiś czas temu na nowo.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.