Jump to content

[Redaktor?] NiKo

Ophis
 Share

Recommended Posts

Nick: NiKo
Imię: Krzysztof
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: w weekendy 5-6h, w normalne dni 3h
Opisz siebię: Nie ma co tu dużo opisywać, zwyczajny, miły nastolatek z poczuciem humoru, lubię grać w piłkę nożną, siatkówkę.
Dlaczego akurat Ty?: Chcę pomóc dla obecnych redaktorów,im więcej ludzi,tym mniej roboty, wywiązuję się z danej pracy.
Doświadczenie: Niestety żadne, ale wiem z czym to się je, szybko się uczę 
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10):7 z małą nawiązką 8  
Przykładowy wywiad/artykuł: Może to nie jest coś powalającego, ale będę pisał lepsze artykuły  

Kontakt: Steam/Forum

A ja dałabym Ci szansę!
Znam Cię i wiem, że jesteś spoko! :> 
Co prawda nie masz doświadczenia, ale nikt z doświadczeniem się nie rodzi. 
Wiek jest odpowiedni, na pewno będziesz urozmaicał te forum, różnymi ciekawymi tematami. 
Co do gramatyki - spoko! Tylko nie pisz tematów pod wpływem XD
Jestem na TAK

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Na TAK:
- Chęci 

- Artykuł ciekawy

- Da radę ;) pomogę mu. 

Edited by don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Ostatnie artykuły które napisałeś są dosyć ciekawe i nawet ładnie napisane, lecz myślę że to trochę za mało. Jeśli chodzi o interpunkcję to zauważyłem, że bardzo często na siłę wciskasz przecinki w zdania i czasami zamiast skończyć zdanie, to ciągniesz je jeszcze dalej zupełnie niepotrzebnie. Podanie mnie również nie przekonuję - jest napisane tak trochę na odwal. Mógłbyś się chociaż trochę rozpisać w "coś o sobie". Póki co jestem na minimalne nie, ale jak napiszesz z kimś wywiad i będzie on na w miarę dobrym poziomie to będę na tak :) 

"Redaktorów nigdy za mało" wtf Teraz jest pięciu redaktorów, dojdzie jeszcze dwóch czy trzech i redakcja będzie pobojowiskiem. W redakcji nie chodzi o ilość redaktorów, a o ład i o to aby każdy miał swoją działkę. Ostatnio @Titania dodała wywiad 26 maja, a dwa dni potem wywiad dodał @Veron. Co do Twojego "wywiadu" - 

powiem tyle, że nie nazwę tego wywiadem. Długość wskazuje bardziej na notatkę, interpunkcja, tekst, tło. Zaczynasz i to rozumiem, ale jak na początek to i tak za słabo.  Nawet tu w podaniu jest sporo błędów. W redakcji nie widzę nic nowego prócz "Historię" (co faktycznie jest ciekawe i ładnie opisywane przez @Vesio). Każdy redaktor powinien mieć swój obowiązek i w redakcji nie potrzeba więcej redaktorów niż 3-4, chyba, że ktoś wprowadziłby coś nowego jak "Kartka z dnia" i dodawał by ciekawą grafikę oraz opisywał co w danym dniu się działo (fajnie jeżeli ktoś to zrozumiał :v), ale z Twoim przybyciem do redakcji nie widzę nic nowego, poziomu też nie zawyżysz. Jestem na nie.

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Niestety, jeszcze nie widzę Cię na tym stanowisku. Musisz jeszcze popracować nie tylko nad wywiadami, ale i nad przekazem informacji w jasny i przejrzysty sposób, tak aby czytelnik nie musiał sobie robić z tego łamigłówki. Popracuj i zapraszamy ponownie za jakiś czas.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.