Jump to content

Dzień dziecka

Krystek
 Share

Recommended Posts

Na początku gdy tutaj przyszlam myslalam " eee zwykla siec taka jak kazda inna. Pewnie dlugo tu nie zabawie." I te slowa przerodzily sie w uzaleznienie. Ludzie na tej sieci ( wiadomo sa wyjatki) pomocni, mili, przyjazni, pelni poczucia humoru i dobrej energii. Za kazdym razem sie budze, pierwsza rzecz ktora robie po przebudzeniu - zagladam na forum ;). Za co cenie ta siec? Za to, ze sa tu ludzie, ktorzy wkladaja mase wolnego czasu, ktory mogli by go wykorzystac w inny sposob, aby forum funkcjonowalo jak najlepiej; za jasnosc i prprzejrzystosc regulaminów a przede wszystkim ich przestrzeganie. Serwery - nie bede sie szeroko wypowiadac bo ograniczylam sie tylko do cod 401, jednak widac ze kazdy opiekun stara sie aby jego ekipa byla jak najlepsza a przede wszystkim konsekwentna.

Cenie jeszcze to, ze kazdy traktuje sie jak rodzina :).

Ps: pozdrawiam moich Panow z 401 <3;)

W Tej sieci cenię to, że administracja jest bardzo doświadczona i ogarnia. To jest największa zaleta każdego forum. 
Bardzo ładnie tu, każdy jest miły, dobrzy graficy, miła i ciepła atmosfera, tylko prymityw by napisał, że tu jest słabo.
Właściciel jest ogarnięty, dobrze prowadzi serwer, reszta serwerów też jest super. Administracja na wysokim poziomie jak wspomniałem.
Sieć stoi już prawie rok, macie dużo użytkowników jak przez ten czas, co świadczy o tym, że umiecie zainteresować innych swoją siecią.
Bardzo cenie w tej sieci to, że administracja jak i inni siedzą przed tym komputerem dużo, męczą oczy, aby pomóc innym na forum i spędzają na prawdę kupę czasu by dopracować te forum do całkowitej perfekcji.
Wierzę w to, że kiedyś będziecie jedną z najelpszych sieci w Polsce.
Życzę Wam powodzenia, bo na to zasługujecie, na prawdę! 

Pewien wybitny człowiek z Argentyny, pisarz Julio Cortazar, zawarł mądrą sentencję w "Grze w klasy". Napisał on, "Chodzi­liśmy nie szu­kając się, ale wiedząc, że chodzi­my po to, żeby się znaleźć." Można powiedzieć, że znajdowałem się w podobnej sytuacji przed poznaniem społeczności 1shot2kill.pl, ponieważ, żadne z serwerów na których grałem po powrocie z długiej przerwy mi nie odpowiadały. Jednak wciąż szukałem, wiedziałem, że na pewno gdzieś znajduje się gromada wyjadaczy, która czeka na mnie.

Można powiedzieć, że serwerownia znalazła mnie sama, ponieważ po zobaczeniu reklamy na jednym z konkurencyjnych forów, od razu postanowiłem tutaj zawitać. Spodobało mi się, jestem do dziś. Chciałbym podzielić się z Wami, dlaczego tutaj znalazłem swoją małą utopię.

Przede wszystkim należy docenić społeczność. Pamiętajmy, że to nie komputery, pluginy, serwery  i inne rzeczy o których większość z nas nie tworzą serwerowni. Jasne, są one niezbędne, jednak co po najlepszych komputerach, jeśli nie będzie miał kto grać? Dlatego to SPOŁECZNOŚĆ, MY, tworzymy 1shot2kill.pl

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to niesamowita integracja. Mimo, że jestem tutaj krótko, to poznałem kilka osób, które przyjęły mnie bardzo ciepło. Kolejnym argumentem za prężnie rozwijającą się integracją międzyludzką jest fakt, że właściciel zajmuje się organizacją zlotu graczy. Z powodu pracy nie uda mi się tam dotrzeć, jednak akcja jest bardzo dobra. Pozwala zobaczyć na żywo osoby, z którymi codziennie rozmawiamy i gramy.

Warto zwrócić uwagę na administrację. Na poprzednich serwerowniach, krążyły opinie "ADMIN=BÓG=BEZKARNY", potocznie mówiąc, administracja wyżej srała, niż du**ę miała(przepraszam za wyrażenie, jednak idealnie oddaje ono powagę sytuacji). Tutaj sytuacja prezentuje się na 1shot2kill.pl inaczej. Administracja integruje się z graczami, wdaje się w rozmowy, nie wywyższa się. Naturalnie, kiedy można pożartować żartuje, kiedy jednak trzeba utrzymać serwer w ryzach, oni to robią. Bardzo podoba mi się fakt, że administracja w niektórych sytuacjach pozwala sobie na niewielkie naginanie regulaminu. Nie banują oni od razu, dopiero po wielokrotnym upomnieniu banują. Podobnie sytuacja ma się z przekleństwami. Jasne, nie pozwalają oni na wiązanki przekleństw i wulgarne obrazy, jednak wiedzą, że jesteśmy tylko ludźmi, więc przymykają oko na wulgaryzm rzucony na czacie z powodu frustracji, ze kolejną rundę pod rząd giniemy nic nie ugrywając. Administracja (jak i gracze) są bardzo pomocni. Chętnie służą pomocną dłonią i udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania które nurtują przeciętnego gracza. Podam tutaj przykład z życia wzięty. Kupiłem vipa na serwerze, jednak z niewiadomych powodów mi go nie przydzieliło. Napisałem do opiekuna. Co prawda odpisał go kilka godzin później( co dla mnie nie było problemem), przeprosił że nie mógł odezwać się wcześniej i obiecał, że doprowadzi od pozytywnego rozwiązania sprawy. Świadczy to o wysokiej kulturze bycia i dobrych manierach administracji.

Przejdźmy do sprawy dla niektórych najważniejszych, nie ukrywajmy, jest to cecha istotna,o której nadmieniłem we wstępie. Mowa oczywiście o serwerach.

Zapełnione graczami, niekiedy ciężko się dostać, uznaje to jednak za zaletę. Można zinterpretować to w ten sposób, że gracze "zabijają się" o grę na 1shot2kill.pl Co by tu dużo mówić. Dopracowane serwery, masa pluginów, nie jest to jednak na zasadzie "nawalmy pluginów, niech się dzieci cieszą", lecz pluginy są dobrane w sposób synergistyczny, współgrają ze sobą jak mięśnie poprzecznie prążkowane żeber i przepona (takie moje zboczenie). Na wadliwy  plugin nie ma tutaj miejsca. Rzecz jasna, są obecne pluginy autorskie, wynika to ze świetnej znajomości amxx osób postawionych wyżej w hierarchii praw i jednocześnie obowiązków ode mnie. Ludzi stanowiących kręgosłup, sprawiających, że to wszystko, potocznie mówiąc nie posypało się. Po prostu, admini mieli świetny pomysł, chodzi mi o CS:GO MOD, który w dzisiejszym letargu opanowanym przez tą grę, sprzedaje się jak ciepłe bułeczki.

Ostatnią kwestią którą chciałbym poruszyć jest forum. Tutaj najlepiej widać równość graczy i administracji. Zarówno jedni i drudzy mogą wypowiadać się co do kandydatów na adminów. Co świadczy o tym, że i my, "szaraczki" możemy brać czynny udział w tworzeniu czegoś wspaniałego i wybierać osoby, które będą o to dbać, aby proces ten przebiegał jak najlepiej. Rzecz oczywista, dla mnie jako pedanta ma to olbrzymie znaczenie. Porządek, uporządkowane działy, a nawet taki szczegół jak dobór pasujących do siebie kolorów na forum. Rewelacja. Ukłonię się tutaj również w stronę forumowych grafików. Robicie świetną robotę, oby tak dalej! Bardzo często profesjonalne grafiki, za które wykonawcy nie chcą nic w zamian. Na prawdę, za ich poświęcony czas, należy się im duże piwo. To samo, jeśli chodzi o redaktorów. Żywo prowadzony dział, szumi i huczy. Pomysł gazetki forumowej. Nie potrafię dobrać słów, które opiszą ten pomysł. Jest to coś oryginalnego. Również robione w sposób profesjonalny. Jestem pewien, że gdyby  zacząć ją drukować, znalazło by się kilku chętnych. Hyde park, gdzie tętni życiem i aktywnością. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, do odprężenia, dyskusji i wymiany zdań oraz poglądów.

Podsumowując, według mnie wyczerpującą wypowiedź, uważam, że 1shot2kill.pl to serwerownia praktycznie idealna. Wszystko dopięte na ostatni guzik, dopracowane i przede wszystkim tworzone z głową i pomysłem. Dzięki tym cechą, tworzymy wspaniałą sieć, mam nadzieję, że taka sytuacja nie jest obojętna dla Was, nie jest Wam ganz egal i każdy dalej będzie mógł dokładać malutką cegiełkę, dzięki czemu będziemy się trzymać przez wiele lat na rynku CS'owym. Roman Dmowski w " Myślach Nowoczesnego Polaka" opisuje społeczność, porównując ją do siatki ogrodzeniowej. Przekładając sytuację na nas. Jeśli dalej będzie następować między nami integracja i dobre kontakty. To serwerownia jak ta siatka ogrodzeniowa będzie zwarta. Za wszystkie wyżej wymienione cechy cenię sieć i serwery od 1shot2kill.p Nie będę przedłużać, jeśli dotrwałeś drogi czytelniku do tego momentu, to gratuluję, że chciało Ci się czytać moją wypowiedź. Dziękuję, za poświęcony na to czas i pozdrawiam. 

Do zobaczenia na serwerach !

~Sadysta

giphy.gif

Gif na koniec, żeby nie było tak smutno ;) 

A więc zacznę od tego jak tutaj trafiłem, otóż na początku października 2k16 zarejestrowałem się na forum przez zwykły przypadek z ciekawości (posiadając własną siec). Obserwowałem 1s2k przez długi okres za czasów bycia tutaj Goosi (jak dobrze pamietam moderatorka/redaktorka[?]), następnie kilka miesięcy później postanowiłem, że zaryzykuję i dołącze do szaraków i zacznę w jakiś sposób udzielać się na forum (był to dział graficzny), robiłem zlecenia etc... Ale mniejsza oto, bo odbiegam znów od tematu..

Tak więc koniec końców zostałem tutaj aż do dzisiaj z dwóch powodów - ogarnięte forum/ład oraz dobrze prowadząca się administracja, która jest jak na moje oko na bardzo wysokim poziomie, teraz jest ciężko znaleźć forum gdzie administracja tworzy coś z pasji i przyjemności, a tutaj to jest właśnie to coś czego szukałem, a nie tylko pieniądze które muszą się zgadzać - pewna osoba mi powiedziała kiedyś, że skład administracji jest jak rodzina, którą trzeba szanować za to co robi - nie dla siebie, lecz dla graczy...Dobry zespół to podstawa od której trzeba zacząć budowę, a tutaj jest coś więcej niż podstawa. Kłaniam się po same stopy dla Was.

Także Krystek wielki szacun za to co robisz, podziwiam i szanuję. :)

O serwerach się nie wypowiem ponieważ w CS już nie gram, lecz po zapełnieniu można stwierdzić, że są dopracowane i bardzo dobrze się na nich gra.

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.