Jump to content

[bug] Skrzydła Archanioła + Propozycje

Gravedigga
 Share

Recommended Posts

Perk Skrzydła Archanioła ma chyba buga. Po sprzedaniu/wyrzuceni perka pozostaje zmniejszona grawitacja.

Propozycje:

1. Spawn protection (przynajmniej na eldorado)
  2. Dodanie do sklepu:
    - Anty Ghost - widzisz komandosów/miny (to co niewidzialne lub o mniejszej widzialności) normalnie
    - Anty He - Tajemnica Generała nie zabija tylko zabiera normalne HP/zostawia 1-10 HP, zmniejszone obrażenie od wybuchów
    - Anty FB - fb nie oślepia
    - Izolacja - obrażenia elektryka mniejsze o 50% (może być perk)
  3. Perki
    - Tajemnica złodzieja - 1/X szansy na ukradzenie Y (wartość stała np 10-50 lub procentowa 5-25%) monet za zabitemu przeciwnikowi
    - Niszczyciel - 1/X szansy na zniszczenie perku zabitemu przeciwnikowi

• Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Trochę Cię chyba fantazja poniosła.

1. Według mnie niepotrzebne.

2. Propozycje podane, pod klasy, które Cię denerwują i nie wiesz jak sobie z nimi radzić, niech każda klasa ma możliwość w 100% siebie wykorzystać, są ew. od tego perki, jak ktoś już bardzo nie wytrzymuje, ale ten kto ma dużo monet, jak będzie się okładał z pół sklepu, bo ma dużo monet to będzie nieśmiertelny.

3. Chyba sobie żartujesz, jeżeli miałeś na mysli kradzież 10-50 monet komuś z szansą 1/X czy procentową 5-25% z całości, mam 1000 monet np. to mi zabierzesz 250, tak? :hahahah::hahahah:

Niszczyciel też za chamski, ale już bardziej, ale na pewno nie z szansą z jednocyfrową liczbą.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.