Jump to content

Opinie nt. Administracji serwera.

[Soul]jaboy
 Share

Recommended Posts

Tym razem krótko, zwięźle i na temat, bo nie chcę się specjalnie rozwijać jak to zazwyczaj u mnie bywa ^^.
Taki temat już kiedyś był, ale ucichł i znikł. Postanowiłem go jednak odświeżyć, a jak dalej nie wypali to go zamknę i tyle, bo sensu to nie będzie mieć, ale być może tym razem to coś rozbuja dział naszego serwera o odrobinę i będzie miło(albo i odwrotnie grr...). Opiekunowie czytając opinie o nas mogą podejmować ważne decyzje z nami związane :)

Zasady działu i na czym on polega może pierw.
-Udzielamy opinii tylko na temat któregoś z adminów serwera.

-NIE ma to być ani pochwała ani skarga, a tylko opinia(chyba każdy wie co to).

-Zakaz obrażania i wyzywania.

Wzór:

nick(admina oczywiście): ...

opinia: ...

Wstawiamy posty w tym temacie, bo nie ma sensu zakładać ich 10 nt. każdego adma z osobna.

Zamieszczę tutaj przykład:

Opinia nt. admina @TheAncyk

Jest to dość młody admin(stażem), ale rozwinął skrzydła i radzi sobie bardzo dobrze, jest rzetelny, pracowity, konsekwentny, a także jest niejednostronny(za co go bardzo cenię). Potrafi się dogadać z osobami na serwerze i nawet coś tam idzie do przodu z skillem ;d. Trzymaj tak dalej, bo może być tylko lepiej :).

Pamiętajcie, lepsze jest 10 opinii czy to złych czy dobrych, niż jedna skarga(najczęściej o głupotę) czy pochwała(od ziomka, który wbił, że by tylko to napisać)

-A no i ostatnia zasada, opinie piszą tylko gracze, bo admini na innych adminów to trochę słabo(poza adminami  z 4 mapsa może każdy bez wyjątku, być może ktoś wszedł na minutę, ale mógł sobię zdanie o nas wyrobić).

Spis adminów:

-Anielka(zimna jakby ktoś nie wiedział)

-Cube

-RossaNero

-Kubu$

-FinnS

-Kaysperski

-Bot | Pawel

-JUVE Szasta

-Matej(kulemocy jakby ktoś nie wiedział)

-TheAncyk

-No i w sumie ja, [Soul]jaboy

Znajduje się ona w tym temacie, ale jak komuś się nie chce klikać to ma powyżej: (ponadto widzę, że aktualny już :d)

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.