Jump to content

Skarga na admina/ów

imflaming
 Share

Recommended Posts

http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php?bid=90787

Twój nick: Matura Pls

Nick gracza/admina: waleczny4567

Czas zdarzenia: 22:30

Opis sytuacji:

Dobra typ dał mi bana za : "reconnect w celu unikniecia zarazenia + ucieczka przed banem"

Ostrzegałem w którejś tam poprzedniej skardze że jak typ podskoczy to postaram się tego dzieciaka "upierdolic" i dotrzymam słowa. 

Temu "adminowi"  naprawdopodobniej chodzi o sytuację z wczesniej z okolic godziny 16-19 w których to porach grałem na serwerze. Akurat znudziło mi się bezcelowe granie na zombie modzie w którym to jedyne co się robi to kłóci z dzieciakami i z innymi dzieciakami którzy mają stanowisko "admina". Więc wyszedłem z serwera chcąc przejśc na inny. Nie obchodzi mnie to że było to w chwili w której mogl czy tez mial mnie zarazic ktokolwiek. Ban jest więc bezpodstawny. Druga sprawa to "ucieczka przed banem". Wierz mi dzieciaku gdybym chciał uciekac przed banem to bym po wg Ciebie "reconneccie" grał na serwerze przez następne parenascie/paredziesiat minut. A wyszedlem po ilu ? Może przypomnisz?

3) Sprawa następująca odnosi się do większości adminow na serwerze+ osób które siedzą z nimi na tsie. Mnie totalnie nie obchodzi że wchodzi na serwer osoba która kiedyś posiadała na nim admina którego utraciła z jakichś tam powodów. Totalnie mnie pi*****i kim ten ktoś był. Chodzi tu o osobę z nickiem [1g] mariann. Sytuacja miała miejsce dzisiaj w okolicach wyżej wymienionych godzin (tj. 16-19). Gosc wszedł na serwer i zaczął się "panoszyc". Pod pojęciem panoszyc mam na mysli obrazanie 80% graczy serwera ( z wyłączeniem adminow i osób które siedziały z nim w tamtej chwili na tsie). Słowa w stylu " Kim ty kurwo jesteś żeby wchodzic tutaj do kampy" ( w tamtej chwili gosc wbijal sie do czyjejs kampy i do osoby ktora go wpuscila takie slowa? ). 

Sytuacja o tyle jest denerwująca że gośc traktował tak ludzi przez ponad mapę a admini obecni na serwerze :

- RobaK

- byl tez chyba waleczny4567

- jakis Ahmed czy Hobbit ( nie pamiętam)

mieli totalnie na to wyjebane. Przepraszam bardzo czy to czasem nie jest tak że jak jest 3 adminów to chociaż jeden powinien ogarniac? Osobna sprawa jest taka ze Ci admini są tak stronniczy ze ja nie powierzylbym im 2zl na Goscia Niedzielnego gdybym byl 80letnią babcią bo jeszcze by je wydali na jakies pierdoly.

Tak naprawdę w chwili obecnej tylko jeden admin na zombie modzie cos robi i jest to Nicolette ( nie zamierzam sprawdzac jak dokladnie pisze się ten nick bo mi nie zalezy i  jest to sprawa drugorzędna).

Nie po to są admini żeby robic rozpierdol tylko po to zeby ten rozpierdol kontrolowac i stopniowo zmniejszac. Jesli jest taka sytuacja ze 15latek bez mutacji odezwie sie przez mikrofon to jaka jest reakcja? Po 2sekundach zostaje globalnie zmutowany przez admina. W momencie w ktorym kumpel admina zaczyna wyzywac resztę serwera to osoba ktora się na nią upomni na U@ zostaje zignorowana albo zostaje mu powiedziane " A zmutuj go sobie". Kurwa skoro chcecie nabijac szybciej te wasze dziecinne "ap" i miec więcej expa za zabijanie zm to kupcie sobie vipy a nie niszczycie serwer poprzez nieumiejętne NIEwykonywanie obowiązków. Skończy się na tym że zacznę nagrywac wszystkie wasze przewinienia które są tak denerwujące dla normalnej osoby aż na kazdego z was uzbieram po 5 demek które będę zbiorczo wstawial. Moze wtedy ten caly opiekun czy wlasciciel serwera? Nie wiem kto to jest i mnie to nie interesuje. A wgl skoro wlascicielom zalezy tylko na kasie ze "skladek" to rownie dobrze policzcie sobie te skladki  w nastepujacy sposob :

x razy y razy 6

X= koszt jednej skladki

Y=liczba adminow

6= liczba miesięcy przez ktore postoi ten zombie mod

I to wszystko ze zamiast "ogarniac " adminow takich ktorzy ogarniają sprawę to przyjmujecie kase od takich walecznych robakow czy innych TFU dzieciakow.

I mi tu nawet nie chodzi o wiek tylko o to w jaki sposob sie zachowuja i traktuja innych, czesto zwyklych graczy.

INNA SPRAWA to jest ciągłe obrazanie i czekanie na jakikolwiek chocby najmniejszy blad z mojej strony przez grupkę z tsa ( innymi słowy przydupasów adminow) ktorzy po zobaczeniu czegos "nie tak" zaczynają pisk przez mikrofon i na czacie w stylu : " Matura ty juz jestes skonczony na tym serwerze wy********j"

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tak jakbym przejmowal sie zdaniem 18latka ktorego urazilo to ze napisalem skargę czy tam dwie na ich idoli.

ZA KAZDE JEDNORAZOWE takie obrazanie i pisanie pi****l jeszcze bardziej patrze na zachowanie adminow wzgledem graczy i to jeszcze bardziej nakreca mnie do tego zeby ich sprawdzac.

Adminow MOGĄ i powinni jesli dzieje się cos nie tak ZGŁASZAC gracze. 

A wracając do tego bana walecznego. 

Waleczny ja rozumiem ze ty myslisz krotkodystansowo. Bo nwm, po twojej wiadomosci na priv to nwm co myslec. Mniejsza o to. Jeszcze raz zobacze ze twoj brat robi cos nielegalnego a ty na to przyzwalasz a nawet robisz to z nim to zostanie to przeze mnie udokumentowane i nie napisze skargi tylko bezposrednio wyslę to do admina. Btw tutaj chodzi mi o to ze jego braciak postawil lm w pewnej skrzyni przez co zablokowal dostep do teleportu. W momencie kiedy ja to zrobilem to jego braciszek zawolal walecznego ktory "ukaral" mnie banem na 30minut.

Beng kurwa.

Btw nie straszczie mnie warnem za uzywanie przeklenstw w skardze bo jest to tak bezsensowne jak plucie pod wiatr -.-

Dowód (demko/ss): HLTV/HLTV/HLTV/HLTV/HLTV/HLTV/HLTV/HLTV

zacznijmy od bana którego dostałeś za wczorajszy reconnect. wszedleś na serwer po czym powiedziałem że bana dostaniesz za to szybko wyszedłeś

http://f1.hltv.org.pl/srv44448/HLTV-1705301422-zm_pis2.dem.zip   tutaj proszę demko nie pamiętam dokładnej godziny, ale na tym demku wszystko jest.

2. nie przypominam sobie żeby takie obrażanie miało miejsce, ale tutaj możliwe że po prostu nie słyszałem ponieważ często słucham muzyki podczas grania i mam csa przyciszonego, ale to nie możesz napisać na u@ że ktoś cię obraża ??? chyba to do czegoś służy prawda ? jedyne co sobie przypominam co pisałeś na u@ to cos w rodzaju waleczny idziemy na browara lub nicola czy umowisz się ze mną na kawe? . napisz a ktoś zareaguje. 

3. jeśli chodzi o mojego brata i widzisz że łamie regulamin to weź jego ip i złóż skargę ja nie odpowiadam za to co on robi. ma swoje konto swój pc i ja nie mam na to wpływu.

edit: przecież masz tutaj kontakt dodaj mnie na gg lub steam i jak  widzisz że ktoś łamie regulamin to możesz napisać.

Edited by Majsterinho

Coś tam pisał na u@ ale właśnie wychodziłam z domu i musiałam kończyć.  Może to moja wina ze nie zareagowalam bo się spieszylam.  

My nie płacimy żadnej składki za administrowanie.  Do tego mamy rezerwacje slota.  

Co do sprawy widzę trochę szkodliwości serwera. Ale niech nequ rozstrzygnie albo ktoś z @ bo tu trochę głównych informacji widzę ze do @Krystek albo z head @Roni

Edited by Nicol

Robak łapie +1, już go ostrzegałem dwukrotnie. Co do reszty, niestety hltv nie nagrywa dźwięku więc jeżeli możesz na przyszłość gdy ktoś obraża "record nazwa" w konsole i w ten sposób nagrasz też dźwięk mikrofonu.

• 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.