Jump to content

Bany za cele i skan przez plot.

Saszko Weblin.
 Share

Recommended Posts

Jaki sens ma banowanie ludzi za cele na 30min, a za skanowanie płotu na eldorado na 30, a nawet na 60 minut?
Moim zdaniem wystarczą kicki, a potem co najwyżej 5minut, a nie 30, czy 60. Gracz nie będzie czekał 30min przed komputerem na koniec bana tylko pójdzie na inny serwer i tyle. Kick ewentualnie 5minut myślę, że wystarczy by nie skanował płotu i wykonywał cele.
30 czy 60 minut to gruba przesada.

• Replies 15
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1)Drużyna która wykonuje cele mapy ma nakaz opuszczenia "spawnu" do 1:30. Obydwie drużyny muszą pamiętać że ich głównymi celami są podkładanie/rozbrajanie bomby bądź pilnowanie/ratowanie zakładników -> Ostrzeżenie, Kick, Ban na 30m - 5h  CIESZCIE SIĘ ŻE TYLKO TYLE DOSTAJECIE i CO DO TEGO KAŻDY JEDEN SERV MA TAKI SAM OBOWIĄZEK CO DO CELI MAPY

2) Zabronione jest skanowanie przez płot z respa na respa na mapie de_eldorado -> Ostrzeżenie, Kick, Ban na 1h - 5h 90% PRZYPADKÓW DOSTAJE NA 30 MINUT DASZ NA 5 MINUT WRÓCI DALEJ BĘDZIE TO SAMO TYLE CZASU I ZAWSZE CI SAMI GRACZE DOSTAJĄ ZA TO BANY WIĘC JAKI JEST SENS ZANIŻANIA TEGO ??

Jestem za tym żeby to zmienić. Piszę, bo chodzi o to żeby serwer nie tracił graczy (chodzi tu o tych nowych najbardziej). Jeżeli np. za skan widzę jak bany się sypią na eldo jeden po drugim i z np. 25graczy zostaje np. 18 po tym wysypie banów to jest przesada. Z bana na 30min moim zdaniem lepiej zmienić na 5minut. To chyba wystarczy żeby nie skanował, no chyba, że gracz jest idiotą i wróci po 5minutach żeby dalej skanować to wtedy na 1h i już.

A ja proponuje plugin Spawn Protection z ustawieniem na killa za trafienie. Ustawiasz czas na 3 sekundy i jeśli strzelisz do kogoś w tym czasie to giniesz. Proste, skuteczne i obędzie się bez banów.

Co do celów mapy to najpierw przypominanie.

Jeśli ktoś ewidentnie kampi zamiast podkładać pakę to owszem kick/ban. Jednak czasem (nawet często) widzę jak admini piszą "Paka albo ban...." mimo, że koleś szuka paki (np.  na Westwood czasem paka się zapodzieje gdzieś w domku lub na dachu i znalezienie jej to nie takie łatwe zadanie)

26 minut temu, Antek z pistoletem w dloni napisał:

Mam nadzieję, że to żart.

ale czemu żartujesz skoro jesteś za zaniżeniem zależy Ci na skanowaniu płotu i ja mówie że zgadzam się i stawiam warunek bo wiem że Ciebie pierwszego ten płot przyciąga

22 minuty temu, Gravedigga napisał:

A ja proponuje plugin Spawn Protection z ustawieniem na killa za trafienie. Ustawiasz czas na 3 sekundy i jeśli strzelisz do kogoś w tym czasie to giniesz. Proste, skuteczne i obędzie się bez banów.

Co do celów mapy to najpierw przypominanie.

Jeśli ktoś ewidentnie kampi zamiast podkładać pakę to owszem kick/ban. Jednak czasem (nawet często) widzę jak admini piszą "Paka albo ban...." mimo, że koleś szuka paki (np.  na Westwood czasem paka się zapodzieje gdzieś w domku lub na dachu i znalezienie jej to nie takie łatwe zadanie)

tutaj chodzi że płotu wogule nie wolno skanować wogule

Edited by T}{C OuVVeK

Dnia 23.10.2016 o 12:15, T}{C OuVVeK napisał:

Antek ja będę dawał zza skan 5 minut ale ciebie jak złapie dostajesz 3dni idzieszz na taki układ ??

Dnia 23.10.2016 o 12:35, T}{C OuVVeK napisał:

ale czemu żartujesz skoro jesteś za zaniżeniem zależy Ci na skanowaniu płotu i ja mówie że zgadzam się i stawiam warunek bo wiem że Ciebie pierwszego ten płot przyciąga

Za takie gadanie to możesz kolego ostrzeżenie dostać. Tak jak Shawins pisze - jak kick nie pomoże to ban na 30 minut na spokojnie, jednak pierw musi być ostrzeżenia w postaci chociaż kicka. Jak admini bez ostrzeżeń walić będą bany, to dostaną ostrzeżenia.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.