Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate
don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Poradnik #1 PORADNIK DLA OPIEKUNA- NA CZYM POLEGA JEGO PRACA!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Ostatnio podczas ankiety, którą dodałem w poradniku dla adminów([KLIK]) cztery osoby oddały swój głos, również te cztery osoby chciały, aby ten poradnik się pojawił:image.thumb.png.7896481ede458e92c29f60341cbe45f4.png

Więc lecimy! 

:blablabla:[PORADNIK JEST DLA NAPRAWDĘ POCZĄTKUJĄCYCH OPIEKUNÓW CZY TO 1.6/CS:GO/CS:SOURCE WIĘC JEŻELI CIEBIE TO NIE INTERESUJE TO OPUŚĆ TEMAT]:blablabla:

Dzisiaj chciałbym objaśnić na czym polega praca opiekuna- jakie są obowiązki, zaczynajmy!

PRZYKŁADOWE OBOWIĄZKI:

- cotygodniowe podliczanie adminów

- granie na serwerze, minimum 10 godzin tygodniowo

- raz na miesiąc wykonanie paczki RS

- dbanie o dział serwera

- pomoc adminom, tłumaczenie błędów oraz nadzorowanie ich.

Cotygodniowe podliczanie adminów:

Wchodzimy na gametracker naszego serwera (u mnie jest to mój dd2) -> wyszukujemy nazwę naszego admina (u mnie jest to mój admin Kappa) -> image.png.5dbdec877242ba7c5a4868e8e31959a2.png-> Podliczamy 7 dni bez Today, chociaż ja niekiedy sam podliczam z dniem dzisiejszym -> sumujemy całość -> 297 (8 dni) -> GOTOWE! 

Granie na serwerze, minimum 10 godzin tygodniowo:

Tutaj do tłumaczenia nie ma nic- po prostu przegrajmy wyznaczoną ilość godzin jaką musimy.

Raz na miesiąc wykonanie paczki RS:

Wchodzimy przykładowo na YT -> kopiujemy link piosenki z której chcemy wyciąć dany fragment (np. refren) -> [WCHODZIMY TU] -> wklejamy -> pobieramy -> wycinamy x fragment w dowolnym programie muzycznym.

Dbanie o dział serwera:

Jak sama nazwa mówi dbamy o dział serwera na którym mamy opiekuna czyli np. rozwiązujemy skargi, niepotrzebne tematy zaśmiecające forum przenosimy do archiwum/kosza bądź usuwamy czy tam ukrywamy.

Pomoc adminom, tłumaczenie błędów oraz nadzorowanie ich:
Również jak sama nazwa wskazuje nadzorujemy pracę naszych adminów, tłumaczymy błędy gdy np. admin da bana na dłuższy okres niż jest w taryfikatorze banów to po prostu zwracamy uwagę na to i wyjaśniamy na czym polegał dany problem.

Poradnik został stworzony przez @don Erwin dla sieci 1shot2kill.pl, zakaz kopiowania go bez podania źródła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ideolo, ludzie, którzy będą chcieli spróbować, a nie są do końca pewni na pewno z tego skorzystają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.