Jump to content

Głupi Nowy Regulamin

Lol3K
 Share

Recommended Posts

Było sporo zmian w Regulaminie serwera.

Moim Zdaniem na gorsze!!!.

2.2 Nadmierne rozmowy przez mikrofon nie związane z grą przeszkadzające innym są zabronione. (ban 5min -1h

Ten podpunkt ma jedną zaletę i minus.  +Gracze teraz mniej rozmawiają. - Na serwerze jest czasami jakaś grobowa cisza...

Na serwerze się powinno grać i trochę porozmawiać z innymi graczami jeśli komuś rozmowa przeszkadza ma /mute...

Od chyba zawsze na mapie Aztec wszystkie lampy były txt i każdy tak mówił i uważał. Dziś się dowiaduje ze jednak te lampy to nie txt i można sobie tam normalnie wchodzić to chyba jakieś żarty. Podobno txt to rzecz, miejsce na które nie da się wskoczyć jednym skokiem...

3.26 Drużyna mająca cele mapy ma obowiązek je wykonywać (ban 5min -1h), mają za to prawo kampić do momentu ich wykonania lub próby wykonania. 

Może i to racja jest bo tak powinno być ale wtedy by było trzeba zbanować prawie cały serwer... TT nie powinno kampić tylko odrazu starać się wykonać Cele Mapy.

tylko rakiet i piorunów nie można używać przed 10 sekundami, moduły, teleporty i wszystkie inne perki czy umiejętności są dozwolone. 

Wcześniej wszystko było można po 10sec... a teraz moduł teleport i inne perki odrazu? przeciez to bez sensu gracz z klasą teleporter mogą odrazu się teleportować i mieć wielką przewagę nad przeciwnikiem. tak samo moduł... Lub duch kaprala odrazu można użyć co daje bardzo dużą  przewagę. Moim zdaniem to bezsensu.

Jeżeli nie rozumiecie słowa "nadmierny" to odsyłam tutaj: http://sjp.pl/nadmierny. Nikt nie zabrania rozmawiać przecież, ale gdy pewne osoby rozmawiają ciągle o jakiś bzdetach to ludzie się skarżą, że się grać nie da, bo non stop pieprzą bez sensu. Wołają mnie wtedy na serwer a ja muszę wchodzić i reagować, bo jest 5 adminów i nic z tym nie robią, coś nie tak. Poza tym to nie jest serwer zrobiony pod was (czyt. pewną grupkę ludzi) ale też dla innych, dla których gra w takich warunkach nie jest komfortowa, gdy ludzie rozmawiają o dupie marynie. 

19 minut temu, Lol3K napisał:

Od chyba zawsze na mapie Aztec wszystkie lampy były txt i każdy tak mówił i uważał. Dziś się dowiaduje ze jednak te lampy to nie txt i można sobie tam normalnie wchodzić to chyba jakieś żarty. Podobno txt to rzecz, miejsce na które nie da się wskoczyć jednym skokiem...

Od kiedy tekstury to miejsca, gdzie trzeba mieć x skoków by wejść? Czy wy w ogóle wiecie co to są tekstury mapy? Chyba nie, więc wam muszę wytłumaczyć. Tekstury to miejsca na mapie, na których przez wejście widzisz całą mapę, możesz pływać lub masz widzenie przez ściany czy też "sufit" mapy. Aż wstyd, że admini nie wiedzą co to są tekstury tylko uznają za nie jakieś lampy czy skrzynki położone wyżej gdzie trzeba ze 3 razy podskoczyć, dla mnie to skandal. 

24 minuty temu, Lol3K napisał:

3.26 Drużyna mająca cele mapy ma obowiązek je wykonywać (ban 5min -1h), mają za to prawo kampić do momentu ich wykonania lub próby wykonania. 

Może i to racja jest bo tak powinno być ale wtedy by było trzeba zbanować prawie cały serwer... TT nie powinno kampić tylko odrazu starać się wykonać Cele Mapy.

NIGDY, powtórzę słowo NIGDY nie było w regulaminie wzmianki, że TT po 15 sekundach ma opuścić respa. Jest to tylko i wyłącznie wymysł was adminów. To czy ktoś robi cele po 30 sekundach czy na koniec rundy to jest tylko i wyłącznie jego sprawa. Każdy ma swoją taktykę a wam nic do tego, wy raszujecie a on czeka na was. Widzicie problem? To nie raszujcie. 

26 minut temu, Lol3K napisał:

tylko rakiet i piorunów nie można używać przed 10 sekundami, moduły, teleporty i wszystkie inne perki czy umiejętności są dozwolone. 

Wcześniej wszystko było można po 10sec... a teraz moduł teleport i inne perki odrazu? przeciez to bez sensu gracz z klasą teleporter mogą odrazu się teleportować i mieć wielką przewagę nad przeciwnikiem. tak samo moduł... Lub duch kaprala odrazu można użyć co daje bardzo dużą  przewagę. Moim zdaniem to bezsensu.

GÓWNO PRAWDA, nie było dozwolone i ten podpunkt sobie wymyśliliście wy. Gdy zacząłem grać byłem w szoku, że za to banujecie. Przejrzałem regulamin i nie było tam nic takiego. Zamiast tworzyć własne regulaminy przeczytajcie ten co potrzeba ze zrozumieniem, bo to jest chore co tu się działo. Całe szczęście, że w porę objąłem serwer... 

6 minut temu, Krystek napisał:

Jeżeli nie rozumiecie słowa "nadmierny" to odsyłam tutaj: http://sjp.pl/nadmierny. Nikt nie zabrania rozmawiać przecież, ale gdy pewne osoby rozmawiają ciągle o jakiś bzdetach to ludzie się skarżą, że się grać nie da, bo non stop pieprzą bez sensu. Wołają mnie wtedy na serwer a ja muszę wchodzić i reagować, bo jest 5 adminów i nic z tym nie robią, coś nie tak. Poza tym to nie jest serwer zrobiony pod was (czyt. pewną grupkę ludzi) ale też dla innych, dla których gra w takich warunkach nie jest komfortowa, gdy ludzie rozmawiają o du**e marynie. 

Od kiedy tekstury to miejsca, gdzie trzeba mieć x skoków by wejść? Czy wy w ogóle wiecie co to są tekstury mapy? Chyba nie, więc wam muszę wytłumaczyć. Tekstury to miejsca na mapie, na których przez wejście widzisz całą mapę, możesz pływać lub masz widzenie przez ściany czy też "sufit" mapy. Aż wstyd, że admini nie wiedzą co to są tekstury tylko uznają za nie jakieś lampy czy skrzynki położone wyżej gdzie trzeba ze 3 razy podskoczyć, dla mnie to skandal. 

NIGDY, powtórzę słowo NIGDY nie było w regulaminie wzmianki, że TT po 15 sekundach ma opuścić respa. Jest to tylko i wyłącznie wymysł was adminów. To czy ktoś robi cele po 30 sekundach czy na koniec rundy to jest tylko i wyłącznie jego sprawa. Każdy ma swoją taktykę a wam nic do tego, wy raszujecie a on czeka na was. Widzicie problem? To nie raszujcie. 

gó**o PRAWDA, nie było dozwolone i ten podpunkt sobie wymyśliliście wy. Gdy zacząłem grać byłem w szoku, że za to banujecie. Przejrzałem regulamin i nie było tam nic takiego. Zamiast tworzyć własne regulaminy przeczytajcie ten co potrzeba ze zrozumieniem, bo to jest chore co tu się działo. Całe szczęście, że w porę objąłem serwer... 

Tak się nauczyli i tak mówił były opiekun serwera

Panie właścicielu Krystek, mam gorącą prośbę. Jest świeżo po resecie a admini nijak się mają do czytania regulaminów. W rozmowie na czacie już pojawiły się nowe definicje tekstur, mianowicie ,,jest to miejsce powyżej 3 skoków" dlatego proszę w miarę możliwości powiadomienie wszystkich adminów o dokładne zapoznanie się z regulaminem.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.