Jump to content

Warto grać czy nie ?!

Mustang!
 Share

Recommended Posts

Mial byc zwrot lvl przedwczoraj pozniej wczoraj i dalej nic, mysle ze jak cos sie mówi to sie robi a nie z budzi dupe za przeproszeniem sie robi.

Wiem, ze kazdy ma swoje zycie ale mozna sie chyba okreslić.

Bedzie w ogole ten zwrot lvl czy nie, jesli tak to kiedy w koncu.

Widzeę d0naciak że nie masz czasu za bardzo dlatego też staram się Ci pomóc na Forum dlatego Choćby zrobiłem temat LvLi na większość pytań co znam odpowiedź odpowiadam graczom Ty masz gotowe tematy do zamknięcia pisze graczom że beda zwracane LVL dziś 21-22 tak mówiłeś a teraz non stop pytania do mnie o to kiedy, kiedy i tak wkółko teraz do mnie co niektórzy mają pretensje

21 czy 22 to licze, ze jak wejde o 23 to bede mial swoj poziom.

Bo jesli nie to to nie ma sensu, d0naciak...bylo ok dluzszy czas wiec oddaj dzis kazdemu lvl i bedzie ok, bo czesc ma i gra a kto ma 1 lvl nie chce sie grac z lvlami 50+

Może się udzielać, bo forum jest publiczne, a Ty wyrzucasz śmieci na chodnik i powstaje przez Ciebie syf.

Skończ już płakać, jak nie na forum, to na serwerze, jak d0naciak będzie mógł to przecież to zrobi, podejrzewam, że zdążył zuaważyc, że takowy problem istnieje, bo podjął kroki ku naprawie, a Twoje nudne pisanie niczego nie przyśpieszy.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.