Jump to content

Gangi

ScreamMyName
 Share

Recommended Posts

Zapytam ostatni raz, co z gangami na tym serwerze? Miały być wgrane już przez trzeciego zmieniającego się opiekuna serwera, a do tej pory zero postępu w tym kierunku (no chyba, że ktoś aktualnie pisze plugin to zwracam honor i temat do kosza) ale póki co miały być, a ich nie ma. Przycinacie gorzej niż diler na dzielni :D Proponuje gangi, a z czasem jakieś konkursy, resety gangów (tak by każdy mógł się wybić np. reset co miesiąc). Można stworzyć mafie dla picu albo dodać jakieś super ekstra dodatki i przy okazji dla Vip-a jak i Svip-a również. Wiadomo popyt na VIP-Y rośnie, a z gangami będzie jeszcze większy więc dla was też na plus wyjdzie ($$). Do gangu najlepszą opcją byłaby siłownia. JailBreak to mod oparty na więzieniu, a w 4 ścianach wiadomo ma się sporo czasu tak więc się pakuje. Siłka by dawała umiejętności w postaci HP, większego DMG, kondycje (szybkość chodu), większą grawitacje itd. albo zrobić inaczej i do gangów dodać osobny sklepik za drobną opłatą co by dawała jeszcze więcej bajerów. Wszystko można zrobić ku dobrej drodze tylko wystarczy chcieć. Do gangów dodać łomy albo kop z buta (widziałem ostatnio to na jakims jailu) i np. takiego low-kicka jakiś większy DMG. Wiem, że piszę mało składnie ale jestem po nocce ale uwierzcie mi z gangami będzie ciekawiej. Proponuje wziąć się za serwer i do roboty bo wiele propozycji było przedstawiane, a co czytam to tylko stara śpiewka "spoko pogadam jutro o tym z opiekunem" i na tym się zazwyczaj kończy. Proponuje zmodyfikować/dodać życzenia nowe. 

Ja raczej prędko nie dodam, gdyż nie mam dostępu do MySQL bez którego nie będzie gangów. Może w przyszłości będę miał dostęp lub jakiś wyższy kolorek to zrobi sam z siebie. :D

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.