Jump to content

Internet- rzecz pozytywna czy negatywna?

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
 Share

Recommended Posts

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Witajcie,

Postaram się codziennie dawać jakieś tematy do poddziału "trudne tematy" dzisiaj przyjrzeć się chcę internetowi, wymienić aspekty pozytywne, negatywne i usłyszeć waszą opinię. 

image.png.4fa17100135d92814c9dc87416d0da5e.png

Internet-  ogólnoświatowy system połączeń między komputerami, określany również jako sieć, sieci. 

ASPEKTY POZYTYWNE:

Bardzo szybki dostęp do Informacji z świata, kraju itp.

Możliwość podjęcia pracy w tzw. "sieci" 

Poznawanie nowych znajomości 

Dostęp do piosenek, gier, komunikacji z znajomymi

Rozrywka

ASPEKTY NEGATYWNE:

Uzależnienie

Kradzieże (internetowe banki, jeden błąd i bum)

Wirusy na nasze urządzenie

Hakerzy

"Cyberprzemoc"

Łatwy dostęp do Hazardu

Jaka jest wasza opinia dotycząca internetu i rozwijania się jego. Jest to rzecz pozytywna czy według waszej opinii negatywna?

Edited by don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Jak dla mnie internet jest dobrą rzeczą. Dużo rzeczy można się dowiedzieć, łatwa komunikacja i dowód na to, że ludzie się jakoś rozwijają, a nie jak np. taki ja jak śpię całymi dniami i jedyne co rozwijam to papier toaletowy XD 

Z tych złych to na pewno ciemna strefa internetu, fałszywe informacje, cyberprzemoc itp. 

Internet to jak najbardziej pozytywna sprawa. Używanie internetu jest tym prostsze i przyjemniejsze, im bardziej rozumny jesteś. Z 90% wad sieci można sobie poradzić, te 10% leżą poza zasięgiem znacznej większości internautów. 

Na przyszłość, zawieranie nowych znajomości lub poznawanie nowych osób brzmi lepiej niż poznawanie nowych znajomych (żadna złośliwość, tylko delikatna uwaga, bardzo podoba mi się pomysł na serię) :)

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
25 minut temu, QUIN napisał:

Internet to jak najbardziej pozytywna sprawa. Używanie internetu jest tym prostsze i przyjemniejsze, im bardziej rozumny jesteś. Z 90% wad sieci można sobie poradzić, te 10% leżą poza zasięgiem znacznej większości internautów. 

Na przyszłość, zawieranie nowych znajomości lub poznawanie nowych osób brzmi lepiej niż poznawanie nowych znajomych (żadna złośliwość, tylko delikatna uwaga, bardzo podoba mi się pomysł na serię) :)

Dzięki za uwagę! hutsz

Internet oferuję dużo możliwości. Dzięki niemu świat, jak i ludzie szybciej się rozwijają. Lepsza jest nie tylko komunikacja, ale także nauka, bo dzięki niemu można dużo szybciej się nauczyć wielu rzeczy. Wiadomo że jest również sporo zagrożeń ze strony internetu, dlatego również uważam, że dostęp do niego powinien być bardziej ograniczony. Kiedyś gdy ja miałem 10-15 lat to na dwór wychodziło się non-stop żeby pograć ze znajomymi w piłkę, czy coś innego porobić, a teraz? Cudem jest znalezienie jakiegoś dziecka biegającego na dworze i bawiącego się w ganiaka czy chociażby dwa ognie z innymi. Jak już widać jak jakieś dzieci biegają po dworze, to zazwyczaj z smartfonem w łapie i szukają pokemonów.

PS. Te niektóre Twoje zalety i wady to pozamieniałbym miejscami lub nawet wywalił, ale to tylko taka mała dygresja :D 

• 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.